[2010] Magic

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2010] Magic

Postautor: Eggie » 09 lip 2010

Pierwszy pełnometrażowy film wyreżyserowany i przez Goo Hye Sun. Goo napisałą też do niego scenariusz.

Obrazek

Premiera odbyła się 24 czerwca 2010.

Obsada:
Lim Ji-gyoo 임지규 As Myeong-jin (명진)
Seo Hyeon-jin 서현진 As Ji-eun (지은)
Kim Jeong-wook 김정욱 As Cellist, Jeong-woo (첼리스트, 정우)
Son Yeong-soon 손영순 Choi Il-hwa 최일화

Fabuła filmu zapowiada sie na skomplikowany trójkąt miłosny między Myeong-jinem, studentem muzyki, Jeong woo, doświadczonym skrzypkiem i pewną dziewczyną o imieniu Ji-eun. Myeong jin podziwia Jeong woo i gdy tylko dostaje szansę choćby stanięcia z nim do jednego przesłuchania, prosi Ji-eun o akompaniament. Ta jednak została już poproszona przez nikogo innego jak Jeong woo, któremu nie potrafiła odmówić. Obaj odpadają w wyniku nieporozumienia, w dodatku Joeng woo zaczyna chorować. Myeong jin opiekuje się nim, przez co między nimi rodzi się więź oparta na porozumieniu i muzyce, którą wspólnie grają. Jednocześnie, obaj żywią mniej lub bardziej śmielsze uczucia o Ji eun. Interesuje ich także pewna kompozycja, którą ta napisała - o tytule Magic....

Przyjdzie jeszcze na ten film poczekać, ale oczekiwania mam wysokie :) A na pocieszenie - trailer:

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: [2010] Magic

Postautor: Maura » 10 lip 2010

Czekam na ten film i czekam i mam wrażenie że się nie doczekam bo to produkcja festiwalowa, a takie wydaje mi się rzadko na dvd wypuszczają... Ale bądźmy dobrej mysli~

Chcę to obejrzeć bo... to kolejna praca multiutalentowanej GHS i chcę się przekonać czy tak jest faktycznie. Robi tyle, że głowa mała. Pisze, gra, śpiewa, fotografuje, teraz reżyseruje.
A dwa to mój stary znajomy Lim Ji Kyu, który lubi występować w filmach niezależnych i fajnie mu to wychodzi ; ) I oczywiście cieszy się sporą sympatią z mojej strony ; ))}
A trzy, to fajny zwiastun. I będzie instrumentów ;D

A i GHS nawet śpiewa na koniec XP
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2010] Magic

Postautor: anna-banana » 12 paź 2010

Od jakiegoś czasu film jest do zdobycia na yellowcinema,ale na razie bez napisów,więc ciągle trzeba czekać :?
Jak ktoś wyczai napisy proszę dać znać :D
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-movie”