[2010] Gangster Lover

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

[2010] Gangster Lover

Postautor: Piżmak » 09 lip 2010

Gangster pełna gęba...

Obrazek

Dane:
Tytuł alternatywny : My Dear Desperado
Występują : Park Joong-hoon, Jeong Yu-mi, Park Won-sang, Kwon Se-in...etc
Reżyser : Kim Kwang-sik
Gatunek : komedia romantyczna, melodramat
Czas trwania : 1h 45mn

Trailer:

O czym:
Dong-chul nie umie walczyć wręcz, ale jest gościem któremu buzia się nie zamyka. Mimo, że już zatracił sporo ze swoim wcześniejszych gangsterskich umiejętności, to wciąż na duchu jest tak samo żwawy. Dong-chul w niedługim czasie zyskuje nową sąsiadkę, która wyraźnie go intryguje i mimo, że ignoruje go w większośći, to nasz bohater stara się być wyjątkowo miły dla niej.
Se-jin snuje na przyszłość spore plany i każde jej działania ma przybliżyć ich realizację. Nagle okazuje się , że na przeciwko mieszka ktoś, kto bez pardonu nazywa ją dziewczyną z sąsiedztwa, mimo, że się nawet nie znają i gada jak najęty. Mimo tego Se-jin nie odczuwa niechęci do sąsiada...
Gangster bez charyzmy i bardzo charyzmatyczna kobitka - co z tego wyjdzie? Przekonamy się już całkiem niedługo:)

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2010] Gangster Lover

Postautor: evelinux » 26 sie 2012

Kurczę.. właśnie parę godzin temu obejrzałam sobie ten film.. powiem szczerze, że ściągnęłam go po plakacie.. a plakat mnie zwiódł na manowce, bo myślałam że tu gra Lee Si Young.. a tu pierwsze minuty filmu iii.. okej jest babka.. chyba raczej główna ale jak Lee Si Young to ona nie wygląda :rolly: ale szczerze powiem, że naprawdę podobał mi się ten film, mimo że nie było w nim Lee Si Young :giggle: i taki życiowy.. oszukaniu pracy i niemożności jej znalezienia.. szkoda że też nie mam takiego gangstera next door żeby obijał tych co mi robią problemy :smitten: naprawdę polecam gorąco!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-movie”