[2010] Twilight Gangsters

filmy z Korei
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2010] Twilight Gangsters

Postautor: margot. » 11 lip 2010

육혈포강도단

Obrazek

Oryginalny tytuł: 육혈포강도단
Angielskie tytuł: Pistol Bandit Band (literal title) / Twilight Gangsters (International English title)
Reżyseria: Hyo-jin Kang
Premiera: Marzec 18, 2010
Gatunek: Komedia

Obsada:
Na Moon-Hee - Kim Jung-Ja
Kim Su-Mi - Son Young-Hee
Kim Hye-Ok - Kong Shin-Ja
Lim Chang Jung - Bang Joon-Suk
Kim Hee-Won - Detective Kim
Kang Kyeong-Heon - Detective Yang
Jang Won-Yeong - Shin-Ja's son

Opis:
Przez osiem lat trzy starsze panie oszczędzały pieniądze na swoje wymarzone wakacje na Hawajach. Przeszły w życiu wiele trudności i upokorzeń, żeby to osiągnąć. Jung-Ja była w przeszłości uwięziona oraz cierpiała męki związane z oddaniem jej syna do adopcji. Young-Hee w końcu uwolniła się od oszukującego ją męża. Shin-Ja jest wdową, mieszka z synem, który podkrada jej pieniądze. Mając już zaoszczędzone odpowiednie środki na swoje wakacje, kobiety idą do banku wybrać pieniądze. W momencie gdy zjawiają się na miejscu okazuje się, że bank jest opanowany przez rabusiów i te tracą cały swój dorobek. Nie poddając się ruszają śladem za złodziejami. Korzystając ze swojej przebiegłości oraz mądrości chwytają jednego z nich o imieniu Joon-Suk. Okazuje się jednak, że został on oszukany przez swój gang. Wtedy pojawia się nowy plan. Kobiety uczą się od niego sztuki rabowania aby w przyszłości same dokonały skoku na bank.

Trailer:

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „K-movie”