[2005] She's on Duty

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

[2005] She's on Duty

Postautor: Shina » 20 mar 2006

Obrazek

Wszystkie plakaty Spoiler! ObrazekObrazekObrazekObrazek

Inny tytuł: Jambok-geunmu ( 잠복근무 )
Reżyseria: Park Kwang-Chun
Scenariusz: Jeong Yong-Ki, Won-jae Lee
Gatunek:komedia

Bardzo zabawny film.opowiada on o detektywie ktora bierze akcje pod przykrywka.Mianowicie wraca do szkoly by byc blisko corki drugiego szefa koreanskiego gangu.Gdyz szef ten mial zeznawac przeciw temu pierwszemu bosowi.Stracil on zaufanie do Policji i sie ukrywa.Jedyna jego rodzina jest jesgo corka.Policja proboje sie do niej zblizyc by moc dotrzec do jej ojca...Ale nie tylko detectiv chce sie zblizyc do jego corki.

Wystepuja
Kim Seon Ah(Jae-in)
Obrazek
Nam Sang Mi(Seung-hee)
Obrazek
Gong Yoo
Obrazek
Fotki:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

OST
01 . Prologue
02 . Crazy Love (Marry-M)
03 . 제인 Action Theme
04 . Airport
05 . My Friend (Marry-M)
06 . Main Action Theme
07 . 노영 Fight
08 . Love Theme
09 . The Best Of My Life (Soul n' Gene)
10 . Lasa Action
11 . Amazing Grace for Non Scence
12 . Sad Spring

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 20 mar 2006

Bardzo fajna komedia koreańska, aż szkoda już takich nie produkują :( A ten końcowy całus...miodzio....
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

film mi sie bardzo podobal ^_^ teraz jak tak patrze to juz wiem dlaczego gdzies widzialam Nam sang mi nie skojazylam ze ona w tym grala no ale to bylo zanim sweet spy obejzalam ^_^ to pare z nia filmow widzialam jednak
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Shina pisze:film mi sie bardzo podobal ^_^ teraz jak tak patrze to juz wiem dlaczego gdzies widzialam Nam sang mi nie skojazylam ze ona w tym grala no ale to bylo zanim sweet spy obejzalam ^_^ to pare z nia filmow widzialam jednak

Ja też tak mam, a później łapię się na tym że gdzieś już tego ktosia widziałam... przy okazji wracając do poszczególnych filmów zaczyna się lawina skojarzeń :P
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Gong Yoo jest slodki ^_^ super wygladal w tym filmie ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Shina pisze:Gong Yoo jest slodki ^_^ super wygladal w tym filmie ^_^

Baa nie tylko w tym i przede wszystkim fenomenalnie całuje swoje partnerki :) Nie wiem czy widziałaś dramę Biscuit Teacher and Star Candy z 2005 roku... Gong Yoo cudownie w niej zagrał....Polecam Ci Shina :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2005] She's on Duty

Postautor: evelinux » 29 mar 2011

ehh znów muszę wyprzedzić Piżmaka.. ale sie lenisz Zwierzaczku! Film.. no cóż... kolejny boski film.. chyba muszę kontynuować oglądać filmy z Piżmakiem bo zawsze coś fajnego mamy :rolly: dla mnie juz sama obecność Goonga w obsadzie filmu to jest powód do obejrzenia tego filmu xD jakkolwiek postać głównej bohaterki mnie miejscami troszkę przerastała (no bo ile też można biegać, wrzeszczeć i sie bić??), to jednak była ona bezcenna i jedyna xD a Goong? Pierwsza klasa.. końcową scenę z kissem to chyba ze 20 razy oglądałam.. miałam tylko kapkę mylne wyobrażenie o tym filmie bo mi sie wydawało że Goong bedzie nauczycielem, w którym ona sie zakocha... tak m isię wydawało że przeczytałam w streszczeniu o czym ten film.. ale może mi sie coś pochrzaniło ;)

film oceniam, znów nieskromnie i nieobiektywnie na 8/10
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 kwie 2011

Tak - po raz kolejny tyłuję:) Film oglądałam wieki temu i zasiadłam do niego po raz drugi. Jakiś chyba się maraton po woli zaczyna z Goongiem.
Przechodząc do fabuły - to jeden z w sumie liczniejszych , starszych filmów, jakie miałam przyjemność oglądać. Motyw kamuflażu, kary dla niegrzecznych, pierwsze powłóczyste spojrzenia i problemy przy łykaniu posiłku sprawiają, że z perspektywy czasu film oklepany i niczym nie zaskakujący, ale nadal czuć od niego świeżością...Na to składają się dwie główne postaci - Goong i uczennica ze zmarszczkami podbijają oglądalność:) Ona...ponieważ odchodzi od jakże utartego obrazu Sierotki Marysi do potęgi entej. On - bo jeden uśmiech powoduje rozbicie atomu na cząsteczki bez użycia specjalnej aparatury i strumieni neutronów...Razem tworzą doskonale uzupełniający się duet na ekranie. Wybuchowa i narwana policjantka ładnie tłumi swoje emocje przy opanowanym Goongu.
Polecam wszystkim, którzy oprócz mile spędzonego czasu stawiają na dość lekkie kino akcji pomieszane z zakamuflowanymi elementami romantycznymi i znanymi już, dobrymi wstawkami humorystycznymi rodem z Korei:)
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 06 kwie 2011

Jeden z filmów do których powracam,bo mimo że nie jest to jakieś mega świetny film,ale fajnie można sie odprężyć,a i momentów do śmiechu niemało.
A poza tym co rzekła Piżmak,film warto oglądnąć chociażby dla sceny tuż przed napisami,ci co oglądali to chyba wiedzą,swego czasu jak oglądałam to z koleżanką byłyśmy pod dużym wrażeniem ostatniej sceny :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 27 paź 2011

Ten film strasznie mnie wciągnął.Był ciekawy a główni bohaterowie bardzo fajni.Strasznie podobała mi się muzyka.Nie było jej za dużo ale podczas niektórych walk leciała fajna melodia.Trochę tutaj próbowali widza zmylic i to mi się podobało że nie było nudno.Główna bohaterka jako uczennica była świetna a ten nauczyciel matmy niemożliwy(i on miał jej pomóc).Rzeczywiście scena na końcu był kapitalna i najlepsza ze wszystkich chocjej sen jak miała z nim ten pocałunek też był dobry.Tak sobie myślałam że to ten detektyw a potem że niby ten policjant i trochę udało im się mnie oszukac.Myślałam że się myliłam.Film warty obejrzenia
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
tanpopo
Co to jest dorama? o_O

Postautor: tanpopo » 18 lut 2012

Właśnie skończyłam oglądać She's on duty, w zasadzie nie nastawiałam się na nic powalającego. I jakby nie patrzeć, nic powalającego w tym filmie nie było, ale i tak mi się baaardzo podobał :D Jest w nim "to coś", przyjemnie się ogląda i fajnie przy nim bawi. Często mam wrażenie że w koreańskich komediach humor jest momentami wymuszony, ale tutaj nie było przesady pod tym względem. Kim Su Na mnie rozwalała, takie role świetnie do niej pasują. Scena z testem z matmy była rozbrajająca :lol: , no i oczywiście urocza końcówka. Jedna z moich ulubionych komedii koreańskich bez dwóch zdań :)
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Panda » 15 sie 2013

Polecam ten film, pomimo, że dzieje się w szkole, pokazuje w miarę realistyczną pracę policji.
Najlepsza jest gra aktorska głównej bohaterki i Gong :smitten:
Obrazek

Wróć do „K-movie”