[2004] Marrying High School Girl

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2004] Marrying High School Girl

Postautor: Eggie » 31 lip 2010

Obrazek

* Hangul: 여고생 시집가기
* Reżyseria: Duk-hwan Oh
* Scenarzyści: Back-du Min, Duk-hwan Oh
* Data wydania: December 23, 2004
* Trwa : 103 min

Obsada:
# Lim Eun-Kyeong - Pyung Gang
# Ji-won Eun - On-dal Park
# Shim Lee-Yeong - Yoo-sun Jang
# Kim Cheong
# Lee Kan-Hie
# Seong-Eon Lim - Hye-sook Yu
# Park No-Shik - Chil-soo Roh

Opis:
Pyongang jest zwykłą piętnastoletnią uczennicą. A przynajmniej tak by się zdawało, gdyby nie pewien drobny szczegół: jest opętana duchem księżniczki Pyongang. Księżniczka ta poślubiła swojego ukochanego, Ondala, w wieku 16 lat, by prawie natychmiast go stracić. Jej duch poprzysiągł, iż odnajdzie go w przyszlym życiu i zawsze będą razem.
Dziewczyna ma więc nie lada kłopot: łzy ciekną jej bez powodu, a w dodatku im bliżej do 16-stki, tym więcej niewyjaśnionych wypadków. Do jej szkoły przeprowadza się niejaki Park Ondal. Pyongang zrobi więc wszystko, by go poślubić i począć z nim dziecko. SA wszystko to w niecały miesiąc...

Ode mnie:
Momentami film był nudny a jego poziom żenujący, zaraz z kolei śmiałam się jak szalona. Więc komedia bardzo nierówna.
Główni bohaterowie całkiem fajni i do polubienia, choć panowie okropni brzydale, ale znośni. Śmieszne są zwłaszcza akcje z przyjaciółkami i próby uwiedzenia Ondala :)
W sumie to chyba polecam, nie wygląda to na jakiś hit, ja też nie mam o nim za dużo do powiedzenia, ot, obejrzany i skasowany. Wynalazałam go tylko na SR, przeglądając listę koreńcó i spodobał mi się tytuł.
Dałabym 7/10

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: [2004] Marrying High School Girl

Postautor: margot. » 31 lip 2010

Film trauma, który chcę zapomnieć jak najszybciej. Strasznie beznadziejny film we względu na plot i obsadę aktorską. Nie sądziłam że aż na takim poziomie niskobudżetowych filmów amerykańskich (czytaj głupich) będą wstanie zrobić Koreańczycy.
Nigdy więcej... -____-
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2004] Marrying High School Girl

Postautor: Chie » 26 paź 2011

Zgadzam się z MArgot .Fil był nudny i nie wytrzymałam do końca.Dla mnie to wszystko było jakieś dziwne.Dlatego wolałam sobie to odpuścic.Aktorzy nieciekawi.Ten koleś na początku z błyskawicą na czole przez którą wszystko było widac(to jakiś chyba super efekt;/ przezroczysta głowa) był straszny jego żonka nic lepsza;/Nie polecam
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”