[2002] Who are you?

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2002] Who are you?

Postautor: Maura » 05 sie 2010

czyli. . . jakby nie patrzeć koreańska wersja amerykańskiego hitu Masz Wiadomość ; )

WHO ARE YOU?

Obrazek

Tytuł: 후아유 (Hoo-a-yoo) (lol) / Who Are You?
Rodzaj: Romans
Reżyseria: by Choi Ho (최호)
Scenariusz: Choi Ho (최호), Kim Eun-jeong (김은정), Oh Hyeon-ri (오현리)
Czas trwania: 104min
Premiera: 2002/05/24
TRAILER

Występują:
Jo Seung Woo jako Kyung Tae
Obrazek
Lee Na Young jako In Joo
Obrazek
Lee Jang won
Jo Eun ji
Lee Seong
Kim Kwangil

Opis
Kyung Tae jest współtwórcą interaktywnej gry internetowej 'Who R U?', która jest czymś pomiędzy komunikatorem a serwisem randkowym. Trwają ostatnie testy, zanim to gra zostanie wypuszczona na rynek. Jedną z testujących jest In Joo - cicha i trochę dziwna pracownica akwarium, które znajduje się w tym samym budynku co biuro zdolnego informatyka. Kyung Tae zainteresowany dziewczyną postanawia rozpocząć z nią znajomość. . .online~

Ode mnie
Ja chyba po prostu lubię takie klasyki. Klimatyczny i całkiem przewidywalny romans z dwójką sympatycznych bohaterów. Dla mnie po prostu śliczny film <3 No i dzięki niemu poznałam Deli Spice <33
Film oglądałam całkiem dawno, ale w ramach sprzątania dysku natrafiłam na niego i obejrzałam po raz kolejny (i nie miałam sumienia wyrzucać ;p ) Znowu jak zaczarowana siedziałam półtorej godziny aż do Chau Chau lecącego wraz z napisami końcowymi <3
Ot, taki przyjemny przerywnik do którego można zasiąść wieczorem z kubkiem gorącej herbaty ; )

Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2002] Who are you?

Postautor: Volli » 13 sie 2010

Zaiste prosty to i milutki film... taki lekki, ciepły, klimatyczny... Zbytnich uniesień brak ale ogląda się nadspodziewanie dobrze...
Koreańskie "Masz wiadomość" - ale tylko jeśli chodzi o motyw łączności internetowej i podwójnych tożsamości - reszta to już zupełnie inna bajka.

I bardzo dobrze. :D

No i prawda o tych napisach końcowych - LOL:
Maura pisze:siedziałam półtorej godziny aż do Chau Chau lecącego wraz z napisami końcowymi <3

- dopiero teraz przeczytałam a zrobiłam dokładnie to samo :D - a i Delispice - si, si, znaczy jak najbardziej...

... miau ... na dobry sen ...
:volli:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 kwie 2011

Obejrzane już w sumie dawno. Ale czuję jakoś chyba obowiązek napisać coś w jednym z najlepiej wspominanych filmów koreańskich.
Niby zwykły romans ale kurcze, jak przyjemny. Nie wiem czy to nie jest wszystko sprawką muzyki, która ahhh <3 Do tego głowni bohaterowie <3 Tego pana to mogę oglądac już w byle czym, nie jest zupełnie przystojny, ale jak się uśmiechał tym swoim głupkowatym uśmiechem przy windzie <3 <3 <3 Jeszcze jak pamiętam zakończenie - jakoś tak dziwnie się skończyło, ale mimo wszystko uwielbiam ten film. Film zachowany, wrócę sobie kiedyś do niego, o tak <3 //btw. film ściągnięty był wieki temu prawdopodobnie przez Maure, żeby nie było, że nie słucham jej propozycji ;p//
Obrazek
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 08 lut 2012

Ja niestety nie podzielam powyższych opinii. Film mi się nie podobał. Zupełnie mi się nie podobał.
Jakiś taki rozwleczony, nijaki, zupełnie "bezpłciowy"... Trudno nawet napisać coś konkretnego, bo jakoś nie ma o czym. Nic mnie tu nie urzekło. Ani bohaterowie, ani historia, ani klimat. Z trudem przebrnęłam przez ten film, myślałam, że może jeszcze się jakoś rozkręci, ale niestety, jednostajna słabizna.
Może po prostu to nie moje klimaty.

3/10

Wróć do „K-movie”