[2010] A Long Visit

filmy z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2010] A Long Visit

Postautor: anna-banana » 08 sie 2010

Film który wydany był w Korei zdaje się na dzień matki :D

Obrazek

Opis filmu

Matka Ji-suk zawsze była dumna z córki i zrobiłaby dla niej wszystko. Dziewczyna jest wdzięczna za troskę, ale ma do matki pretensje, że jest traktowana jak dziecko, pomimo że sama jest już żoną i matką. Pewnego dnia Ji-suk niespodziewanie składa matce wizytę i zabiera ją na wycieczkę.

Obsada
* Hae-suk Kim - Matka Ji-Suk
*Jin-hie Park - Ji-Suk
*Yeong-jin Jo - Mąż Ji-Suk
*Moo-Saeng Lee - Joon-Soo
*Young-ki Jung- Jin-Ho
*Min-Ha Kim - Ji-Suk w wieku 14 lat
*Sun-Young Choi - Ji-Suk w wieku 8 lat
*Jin-gi Baek - Jin-Ho w wieku 6 lat

Trochu mi się zapomniało że ni c nie dodałam od siebie,pomimo że seans był dawno temu, ale ponieważ ten film pozostawił po sobie nie zatarte wrażenia więc mogę je opisać :D
Więc zacznę od tego że to film głównie dla kobiet, nie dlatego że to w sumie melodramat, ale dlatego że mężczyźni mogą nie zrozumieć tych uczuć, które są charakterystyczne dla matki i córki. Bo taka więź jest dość specyficzna. Jak wiadomo są córeczki tatusiów i synkowie mamusi,ale córki mają tę specyficzną więź z matkami,którą jest trudno wytłumaczyć. Często się kłócą,bo niby mama wie lepiej,a córka się buntuje,ale tak naprawdę żyć bez siebie nie mogą i tak jest w tym filmie. Matka bohaterki zrobiłaby dla swojej córki dosłownie wszystko,ale ona najchętniej chce się wyrwać ze wsi na której mieszka,często się kłoci ze swoją matką, która nawet dorosłą kobietę traktuje jak dziecko. Przez to że matka jest tak bezgranicznie oddana dziecku film zyskuje ogromne ciepło,bo kogo nie urzecze starsza pani która wszystko robi z myślą o córce?
Jak już powiedziałam jest to melodramat,więc chusteczki się przydadzą,ale film wart oglądnięcia, zwłaszcza dla krnąbrnych córek jak ja :victory:

[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-movie”