[2010] Grand Prix

filmy z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[2010] Grand Prix

Postautor: thon » 09 wrz 2010

Grand Prix
Obrazek

Gatunek:Romans
Rok produkcji: 2010
Czas trwania:109 minut
Reżyseria:Yang Yoon-ho
Obsada:
Kim Tae Hae jako Seo Joo-hee
Yang Dong-geun jako Woo-seok
Park Geun-hyeong jako Hwang Man-chool
Ko Doo-sim jako Ko Yoo-jeong
Park Sa-rang
Lee Hye-eun

Opis
Seo Joo Hee jest dżokejką (tak to się pisze?) która w wyniku wypadku na torze traci własnego konia ,sama zaś ulega poważnej kontuzji.Wyjeżdża na wypoczynek na wyspę Jeju gdzie spotyka Woo Seoka - niepokonanego mistrza Japonii w wyścigach konnych.Dzięki jego zachęcie i pomocy przezwycięża depresję i powraca na tory wyścigowe by zdobyć upragnione mistrzostwo.

Ode mnie:
Plot jak plot - znany ,teraz przerobiony by cała historia miłosna działa sie w okolicach stadniny - nie mam zastrzeżen gdyż
a - Kim Tae Hae :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
b- Yang Dong Geun :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Oboje to moi ulubieńcy - i o ile KTH wielbię dla jej kokieteryjnego i seksownego wyglądu i tych półuśmiechów które czasami raczy mnie na ekranie to Yang Dong Geun jest po prostu diabelnie dobrym aktorem ,przeciwieństwo ciacha ,za to wyrazistość ,ekspresyjność i gra aktorska tego pana jest na najwyższym poziomie.Dla mnie pozycja obowiązkowo do zobaczenia
Screeny:
Spoiler! Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trailer:

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Re: (z)[2010] Grand Prix

Postautor: Devi » 09 wrz 2010

aaa! niech mnie ktoś kopnie jak to wyjdzie bo ja to muszę obejrzeć!!!!
Film: konie ( *_* <3 ) + romans ( ^-^ ) = coś co tygryski lubią najbardziej xP
Kocham te zwierzęta od kiedy pamiętam *-*
Do tego trailer wyglądał naprawdę ciekawie *-*

W ogóle oczywiście spotkała mnie odrobina zaskoczenia wchodząc w ten wątek, bo jazda konna zbyt popularna w Korei nie jest... także ten cały plot miło mnie zaskoczył :D

Inna sprawa kiedy to wyjdzie i czy doczekam się napisów? :/
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: (z)[2010] Grand Prix

Postautor: thon » 24 paź 2010

film pokazał się już w sieci ,niestety bez subów jeszcze ,ale co tam - popatrzeć na podskakujący tyłeczek Kim Tae Hae mozna i bez napisów zrobić - a dużo tyłeczka było - bo i fabuła "końska" więc co i raz podziwiałem pięknie wypiętą pupcię aktorki.Fabuła -banalna -typowo romantyczna .Za to piękne zdjęcia ,no i najfajniejszy pocałunek jaki ostatni widziałem - najpierw dać facetowi w pysk a potem rzucić się do pocałunku :)
Spoiler! Obrazek
Obrazek

Teraz zostaje mi poczekać cierpliwie na napisy i mieć ponownie okazję do pooglądania KTH
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: [2010] Grand Prix

Postautor: Ai_tanu » 13 lut 2011

o, oglądałam to jakoś niedawno, nie wiem w sumie co mnie zachęciło, głównie konie chyba.

miałam trochę deja vu w czasie oglądania, jakbym już to kiedyś widziała, no bo... fabuła taka prosta i faktycznie przerabiana już na milion sposobów, ale w sumie urocza całkiem do oglądania rodzinnego, miło się oglądało, oczywiście od początku było jasne że na cudownej wyspie Jeju główna bohaterka odnajdzie sens życia i siłę by wrócić do wyścigów, no i w ogóle... no i była urocza mała dziewczynka, i piękne konie, piękne krajobrazy też przede wszystkim *__* ogolnie przyjemny filmik.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: [2010] Grand Prix

Postautor: Piżmak » 13 lut 2011

Ja też miałam przyjemność obejrzeć ten sympatyczny, familijny filmik. W sumie zwróciłam na niego uwagę z dwóch powodów - pierwszy to główna bohaterka, drugi - oczywiście śliczne konie w galopie, na padoku, w stajni, podczas karmienia, zabiegów pielęgnacyjnych, na otwartej przestrzeni i mknące po zwycięstwo na torze.
Pierwszy powód - by zobaczyć KTH w czymś innym niż Księżniczce...I w sumie miło się na nią patrzyło, bez fajerwerków.
Natomiast główny bohater i jego początkowe szarmanckie zachowanie - bezcenne. Poza tym - taki swój gość z niego był, poczciwinka:)
I drugi powód - koniki pośród tej niezmierzonej zielonej przestrzeni hasające sobie beztrosko...miodzio..
Polecam film zarówno dorosłym jak i dzieciakom:)
Obrazek

Wróć do „K-movie”