[2007] Miss Gold Digger

filmy z Korei
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

[2007] Miss Gold Digger

Postautor: isamar84 » 23 wrz 2010

Obrazek

Miss Gold Digger / Yonguijudo Miss Shin / Gold Digger Miss Shin

Obsada:
Obrazek
Han Ye-Seul jako Mi-su Shin

Obrazek
Lee Jong Hyuk jako Dong-min (sąsiad)
Kwon Oh-Jung jako Lee Jun-seo (bogacz)
Kim In-Kwon jako Kim Yun-cheol (student prawa)
Son Hyo-Yeong jako Hyeon-jun (rapper)

Reżyseria: Yong-jib Park
Scenariusz: Eun-yeong Park

OPIS
Mi-su spotyka się z trzema facetami, którymi udaje jej się tak manipulować, że nie wiedzą oni o sobie nawzajem. Problemy w jej życiu zaczynają się, gdy do jej bloku sprowadza się nowy sąsiad, Dong-min, który staje się świadkiem jej romansów i niekoniecznie najlepszych chwil w życiu...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ODE MNIE: Mi spodobała się ta lekka i całkiem przyjemna komedia, dużo humorystycznych sytuacji, zabawne komentarze w myślach głównej bohaterki i jej mimika, to na pewno plusy filmu. Zakończenie nie do końca schematyczne, a w tle fajne kawałki słychać. Dziewczyna miała przechlapane tak ciągle natykać się na tego "niemiłego" sąsiada :wink: A facetów, których wokół siebie miała, to szkoda gadać, nic dziwnego, że ją w końcu własna fantazja zaskoczyła (jedna z moich ulubionych scen - taka naturalna i ciepła) I była dla mnie jedna niespodzianka, nie sądziłam, że ten maminsynek taki numer jej wywinie. Film dość długi, ale nie nudziłam się na nim

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „K-movie”