[2010] Finding Mr. Destiny

filmy z Korei
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2010] Finding Mr. Destiny

Postautor: margot. » 10 paź 2010

Obrazek

Tytuł ang: Finding Mr. Destiny
Romanizacja: Kim Jong-Ok Chatgi
Hangul: 김종욱 찾기
Reżyseria: Jang Yu-Jung

Obsada:
Lim Soo-Jung - Seo Ji-Woo
Obrazek
Gong Yu - Han Gi-Joon
Obrazek

Opis:
Seo Ji-Woo (Lim Soo-Jung) udała się w podróż do Indii, gdzie spotyka swoją pierwszą prawdziwą miłość Kim Jong-Ok. Od tego czasu Seo Ji-Woo nie potrafi zapomnieć o nim. Udaje się do "첫사랑 찾기 주식 회사" - co oznacza dosłownie "Finding Your True Love First Company", aby wyśledzić Kim Jong-Ok.

Założycielem firmy jest Gi-Han Joon (Gong Yu), który bierze Seo Ji-woo jako swoją pierwszą klientkę. Para podróżuje po całej Korei, w celu znalezienia pierwszej miłości Seo Ji-woo, jednakże, w wyniku czego Han Gi-Joon zakochuje się w swojej klientce...

Inne:
- film jest oparty na znanym musicalu "Kim Jong-Ok Chatgi" realizowanym od 2006 roku

Trailer:

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2010] Finding Mr. Destiny [z]

Postautor: anna-banana » 11 paź 2010

To jest ten pierwszy film Gonga Yu po powrocie w woja? A wiadomo coś kiedy będzie w kinach i kiedy zacząć niecierpliwe odliczanie gdy pojawi się w necie i będzie do zdobycia? :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 12 paź 2010

Anna z tego, co wszędzie piszą, to jego wielki powrót na duży ekran, więc raczej pierwszy film od powrotu z wojska. Wyczytałam, że jego służba wojskowa trwała od 14 stycznia 2008r do 8 grudnia 2009 roku ( http://www.squidoo.com/gong-yoo).
Obejrzałam trailer chyba z pięć razy i nawet nie zdawałam sobie sprawy jak mi tego pana uroczego brakowało przez tyle czasu:)
Myślę, że po tym filmie znów przypomnimy sobie słodziaka z "The 1st Shop of Coffee Prince".
Odnośnie daty - nie znalazłam żadnej przydatnej informacji...ale myślę, że sobie jednak poczekamy:(
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 12 paź 2010

Piżmak pisze:Anna z tego, co wszędzie piszą, to jego wielki powrót na duży ekran, więc raczej pierwszy film od powrotu z wojska. Wyczytałam, że jego służba wojskowa trwała od 14 stycznia 2008r do 8 grudnia 2009 roku

Kiedyś czytałam o tym filmie którym ma powrócić po dwóch latach,ale nie byłam pewna czy to ten film,swego czasu coś było napisane na dramabeans :D
No,ale powraca w wyczesanym stylu Obrazek :aww:

Jedyna przybliżona datę premiery jaką znalazłam to grudzień tego roku. Jejuniu,tak dużo filmów fajnych ostatnio ma wyjść,a tu tyle czekania.

PS. A propos słodziaka z CP,to przez niego za każdym razem jak widzę taki samochód jak on tam miał gdzieś na ulicy to mimowolnie się do siebie uśmiecham. Ach,ta siła dram :mrgreen:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 12 paź 2010

No,ale powraca w wyczesanym stylu

Nie da się ukryć w bardzo wyczesanym:) W ogóle taki ugrzeczniony - jak uczeń z pierwszej ławeczki. Nowa rola, będzie grał totalnego fajtłapę tak coś z trailera wnioskuję ( wykop piłeczki), Aj tylko szkoda, że tak długo przychodzi nam na tą chwilę czekać:(
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 30 paź 2010

Pojawiły sie plakaty :D
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ach,ta fryzura Gong Yoo :aww:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 25 lis 2010

Gonguś zapowiada się uroczo ^^

omo Gong śpiewa XD
Obrazek
두번째 사랑
Spoiler! http://www.mediafire.com/?jfxsk53g01juyd9
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2010] Finding Mr. Destiny

Postautor: anna-banana » 14 lut 2011

Film jest już do ściągnięcia (np z lets look), na razie bez napisów
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 mar 2011

Ja już po seansie:)
Przyjemna komedia romantyczna z długo wyczekiwanym przez niektóre fanki Gongiem Yoo. Fabuła nie powala, główna aktorka odrobinkę bez wyrazu. Jest kilka sytuacji które rozwalają system jak wykop piłki w wykonaniu Gonga czy początkowe sceny , gdy pracował w biurze turystycznym i uświadamiał swoich klientów. Ogólnie zaszufladkowałabym tę pozycję jako niedzielny film, ponieważ oprócz uroczej kreacji grzecznie przyczesanego Gonga raczej niewiele pozostaje w pamięci...
Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na lekką, romantyczną przygodę okraszoną wyżej wspomnianym przeze mnie aktorem:)
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 24 mar 2011

Trochę z opóźnieniem,ale juz po seansie.
I po całości zgodzę się z alibabą,że to film Gonga Yoo,od samego początku do jego piosenki w napisach.
Parę pieknych scen,jak wspomniana z wykopem piłki czy płaczem po taszczeniu bohaterki przez las.
Najbardziej mnie zaskoczył fakt że Gong grał podwójną rolę i dopiero na końcu filmu jest to zrozumiałe :)
Film łatwy,miły, przyjemny i jakże wyczekiwany, dla samego Gonga warto obejrzeć bo on jest po prostu :melt:
Ma miły powrót po dwóch latach :fav:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 27 mar 2011

omo, ale się wymęczyłam...
strasznie nudny film jak dla mnie
fabuła słaba, głównego aktora po prostu nie lubię i jakoś szczególnie śmiesznie nie było...
jak dla mnie kompletnie neutralny - za kilka dni zapomnę że w ogóle go oglądałam.
4/10
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 kwie 2011

o jaaaa... :melt: jestem świeżo po seansie. wszyscy narzekają że film nudny a mnie się strasznie podobał. choć fakt faktem, że co jak co ale Gong tu był najlepszy! :D te wszystkie akcje z nim.. jak ryczał jak ją niósł na barana, ale w ogóle ta scena jedna z pierwszych jak stał z jakąś magiczną różową różdżką wydającą odgłosy xD xD no i ta masa przezabawnych gadżetów.. np ten koc z Goofym :giggle: no i rzecz oczywista.. te wszystkie huggi i kissy.. boshe jedyny.. Gong Yoo to powinien w ogóle mieć bana na romanse.. bana na używanie swojego ciała do czegokolwiek!! :melt: bo ja naprawdę wymiękam..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 kwie 2011

Gong Yoo nigdy nie był w moim typie, więc nie miałam jakiegoś parcia na niego, ale miło mi się (a w zasadzie nam) ten film oglądało, nie powiem.

Fajna fabuła, podobała mi się dziewuszka główna, nie wiem czy to zasługa postaci, czy może aktorki, ale bardzo sympatyczna. GY w podwójnej roli to już chyba za dużo na moje nerwy, zwłaszcza, jak zgrywał amanta ^^ I ten wąsik... o jezu... :D

No tak czy siak, nie jest to film, do którego raczej wrócę, ale jakbym musiała, to w sumie nie miałabym nic przeciwko :P "Komedia romantyczna", myślę, że to wszystko wyjaśnia :P

Ode mnie 8/10
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

Postautor: inkama » 12 kwie 2011

miałam do matury nic nie oglądać i juz naprawdę długo mi się udawało(nie zaczęłam żadnej dramy od skończenia dream high) to teraz leżąc z anginą w domu nie mogłam się powstrzymać i musiałam coś włączyć. A że nie chciałam się wciągnąć to stwierdziłam, że film będzie lepszy ^^
Gong Yoo...w coffee prince go lubiłam, nie jest do końca w moim typie ale jest bardzo sympatyczny :)
Główna aktorka bardzo mi do gustu przypadła i jej rodzinka też była śmieszna, zwłaszcza siostrzyczka w momencie oświadczyn xD
Nie jest to film, do którego będę wracać, zapewne też niedługo o nim zapomnę, ale spędziłam te 2h bardzo miło, dużo się śmiałam, czyli ogólnie na komedię romantyczną -> ten film spełnił swoje zadanie bardzo dobrze.

haha pod koniec jak ona biegła spotkać swoją pierwszą miłość to miałam tylko taka myśl, co z tego, którego wybierze skoro to ten sam Gong Yoo xD. Cały czas mnie ten zabieg rozśmieszał.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 12 lut 2012

Świeżo po seansie pomogę powiedziec że to był naprawdę dobry film. Główna para to dwa rózne bieguny. Ona wiecznie byle jak ubrana do tego z straszną fryzurą. On miły ułożony dobrze ubrany i strasznie uczulony na punkcie higieny.
Niektóre sceny rozbawiały mnie nppłacz w górach.
Taki miły seans na niedzielne popołudnie.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”