[2010] The Quiz Show Scandal

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 mar 2011

Obrazek
tytuły: The Quiz Show Scandal / Quiz King
zromanizowany tytuł: Kwijeu Wang
hangul: 퀴즈왕
reżyser: Jang Jin
scenarzysta: Jang Jin
producent: Kim Sung-Jin, Jo Hyun-Suk
data premiery: 16 września 2010
czas trwania: 121 min

Obsada:
* Kim Soo Ro
* Han Jae Seok
* Ryu Seung Ryong
* Jang Young Nam
* Shim Eun Kyung
* Kim Byeong Ok
* Lee Ji Yong
* Song Young Chang
* Ryu Duk Hwan
* Kim Won Hae
* Lim Won Hie
* Shin Ha Kyun
* Jeong Jae Yeong
* Lee Hae Yeong
* Lee Han Wi

Opis:
Pewnej nocy dochodzi do wypadku, w którym zostaje zabita <poczwórnie> młoda kobieta. W całej tej tragedii bierze udział dosyć pokaźna grupka ludzi, jadąca czterema samochodami. Wszyscy oni trafiają na komisariat, na którym jest już jakiś pijany dżentelmen oraz wkrótce pojawia się mała grupka dostawców chińszczyzny. W celu ustalenia tożsamości ofiary, policja przeszukuje jej rzeczy, w których odnajdują pendrive'a, na którym znajduje się ostatnie pytanie do telewizyjnego quizu, w którym można wygrać bajońskie pieniądze. W niedługim czasie wszyscy ci ludzie spotkają się po raz kolejny...

trailer

Ode mnie:
Radosne oglądanie zbiorowe pewnie ułatwiło oglądanie bez przerywania. Film bez fajerwerków ale miał swoje jakieś małe radosne iskierki takie jak maluch i mała;p Niezapomniana przemowa o celu i misji dostawców chińszczyzny, pan gej który tym razem miał rodzinę i zgrabnie pożegnał się z publiką, zachwyt nad ilością resoraków na komisariacie policji, wszystko okraszone prawym sierpowym.
Choć seans filmu nie dał nam niestety odpowiedzi na jedno z kluczowych pytań tego Show - co się stało z panem w worku?

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2010] The Quiz Show Scandal

Postautor: evelinux » 10 mar 2011

hahah! Azzel jakie boskie podsumowanie.. normalnie nic dodać nic ująć. :giggle:
choć mnie osobiście jeszcze się bardzo podobała scena z przestawianiem wersji wydarzeń na posterunku (autka)
Spoiler!
no i sama postać kumpla raper-a (- aaa.. to ty jesteś tym gwałcicielem? - to nie ja tylko ten drugi.)
dodatkowo parę najlepszych scenek :)

brudas Mr Host --> 00:28 - te miny.. bezcenne!
Spoiler!

Mały i 12 apostołów --> lol jak tak policzyc to ich faktycznie jest 12-stu
Spoiler!

Geniusz śpiewak:
Spoiler!

wypadek..
jak sie przyjrzycie na końcu sceny to zauważycie co siedzieje z panem w foliowym worku :)

Spoiler!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2010] The Quiz Show Scandal

Postautor: Pino » 14 mar 2011

Liczyłam na bardziej zabawny film!.. trochę ciężko się oglądało, ale w podziemnym gronie filmowym, czas jakoś przyjemnie minął, akcja jakoś tak dziwnie się rozwijała, chciałam quizu i był( nie taki do końca jak sobie wyobrażałam, ale ważne,że był) Jest w końcu Quiz Show...nastrój sali trochę jak z milionerów i te niebieskie migające tło, dziwny prowadzący i dramatyzm ostatniego pytania! w ogóle co to za pytania?!
Za dużo zamieszania, dziwnych porwań,wypadków, mimo że nudą wieje, nie brakuje zabawnych momentów!, ale to chyba za mało...
czy warto komuś polecać... hmmm .. może jak odpowie poprawnie na pytanie quizowe Piniacza to będzie wiedzieć ..
pytanie: radio +śpiew i worek na głowie w bagażniku(nie mylić z resorakiem i ciężarówka na komisariacie) podziel przez 4+ trup na drodze =wygrana w konkursie?
Chcesz quizu i durnych pytań obejrzyj!.. ale nie obiecuję, że ten Quiz będzie show!
Jedzonko za to rozwożą pyszne! no dobra przyznam się... pysznie wyglądają rozwoziciele!
Obrazek

Wróć do „K-movie”