[2009] The Rabbit And the Lizard

filmy z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

[2009] The Rabbit And the Lizard

Postautor: evelinux » 13 mar 2011

The Rabbit and the Lizard

Obrazek Obrazek

Tytuły alternatywne:
Rabbit and Lizard / Maybe
Hangul: 토끼와 리저드 (Tokkiwa Rijeodeu)
Reżyser: Ji-hong Ju
Światowa premiera: 9 październik 2009 (na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Pusan)
Czas trwania: 101 min.

Obsada:
Obrazek
Obrazek

O czym to?
May wraca do Korei by odnaleźć swoich biologicznych rodziców. Gdy miała 3 latka została adoptowana przez amerykańską rodzinę. Jej jedyną pamiątką z dzieciństwa jest blizna na łopatce w kształcie jaszczurki (tytułowy Lizard), która nie daje o sobie zapomnieć. Po wyjściu z lotniska przypadek sprawia, że wsiada ona do taksówki, której właścicielem jest Eun Seol, mężczyzna, który cierpi na rzadką chorobę, której przyczyn lekarze nie są w stanie określić. Jego serce bez powodu przestaje bić. Każde kolejne zatrzymanie akcji jego serca może oznaczać dla niego koniec istnienia. Jednak mężczyzna czuje, iż odnalezienie czerwonego królika (tytułowy Rabbit), którego niegdyś raz spotkał sprawi, iż jego problemy zdrowotne miną. Czy wspólnymi siłami odkryją co łączy jaszczurkę z czerwonym królikiem?

Zwiastun
:

Galeria:
Spoiler! Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Moja opinia:
No właśnie sobie obejrzałam ten filmik. Taki całkiem przyjemny, choć w zasadzie się w nim niewiele dzieje. Ale jakoś tak.. gładko wchodzi, że nawet nie pauzowałam na nim.. Dodam, że jest to niepowtarzalna okazja do zobaczenia Dea Gila w dresiku :D ja w zasadzie obejrzałam ten film dla tego aktora.. i jak podejrzewam dla niego też go ściągnęłam.. (nie pamiętam bo już jakiś czas go mam na kompie - u mnie filmy muszą nabrać smaczku, jak wino ;)). No w każdym bądź razie zakończenie dosyć ciekawe :)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2009] The Rabbit And the Lizard Maybe

Postautor: anna-banana » 13 mar 2011

Ja oglądnęłam ten film przed Chuno i potem się zastanawiałam gdzie w tym filmie był Daegil,bo nie potrafiłam go w nim przyporządkować xD Pamiętam że sciągnęłam go bo spodobał mi sie plakat,fajnie ten koles na nim wyglada,a w filmie ma jakoś tak dziwnie ścięte włosy :shock:
Ogólnie dla mnie film dobry,trochę zakręcony,nie daje nic szczególnego,wg mnie dla fanek Jang Hyuka :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2009] The Rabbit And the Lizard Maybe

Postautor: evelinux » 13 mar 2011

noo bo na tym plakacie on ma taka szope a w filmie krotkie wlosy..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-movie”