[2007] Venus and Mars

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

[2007] Venus and Mars

Postautor: Snake » 19 kwie 2011

Obrazek

alternatywne tytuły: Ssaum, Quarrel, Ssawoom, The Fight
reżyseria: Ji-Seung Han
scenariusz: Ji-Seung Han
premiera: 12 grudnia 2007
produkcja: Korea Południowa
gatunek: Akcja, Komedia rom.
obsada: Sol Kyung-Gu , Kim Tae-Hee , Jeon Su-Kyeong , Seo Tae-Hwa ,Lim Ha-Ryong

linki:
http://asianmediawiki.com/Venus_and_Mars" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.filmweb.pl/film/Ssaum-2007-476435" onclick="window.open(this.href);return false;

samochodowa scena akcji (+ creepy makeup Kim Tae Hee)

Film w ramach doki seansów.
Utrzymana w ciekawym klimacie (parę gatunkowych aluzji) dynamiczna opowieść o impulsywnych rozwodnikach ;). Śmieszna, przyjemna komedia romantyczna, z przerysowanymi postaciami (dotyczy również przyjaciół rozwodników), niekiepskim żartem i porcją akcji z przymrużeniem oka.
Jak dotąd mój faworyt wśród doki seansów.

7/10

PS. Opis fabuły po angielsku na asianmediawiki. Jeśli ktoś chce napisać po polsku, to bardzo proszę, zamieszczę go z adnotacją w tym poście.

Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2007] Venus and Mars

Postautor: Pino » 19 kwie 2011

nie widziałeś jeszcze filmu Mr. and Mrs. Incredible
...wychodzi na to ,że trzeba wybierać propozycje Piżmaka :wink:
Drugi raz podchodziłam z rezerwą do filmu, niepotrzebnie bo nieźle się bawiłam :giggle:

Nie lubisz szpitali, chcesz żeby twoje miasto było wizytówką, nie znosisz ulicznych wyścigów,a w apteczce skończył się aviomarin, zapomniałeś ubezpieczyć dom od pożarów, a proszek Vizir jest za drogi?! to nie kupuj zegarów z wahadełkiem! no chyba ,że masz ochotę wepchnąć Hajzera w błotko, lubisz strusie, a gdy pali się dom robisz grilla z sąsiadami. Wahadelko to twój atrybut, nie oddawaj współmałżonkowi i WALCZ ...rozrywka w błocie z atrakcjami ...kolejny krok na urozmaicenie pożycia małżeńskiego.
Ci którzy nie lubią jednak przemocy, profilaktycznie zaleca się nie wpuszczać akwizytorów z częściami, które twój mąż/żona może wykorzystać w walce z tobą, Telezakupy Mango to zło!...A jeśli kupujesz, kupuj z głową... już dzisiaj wyrzuć telewizor przez okno!
...świetna komedia, dużo akcji, ciekawe postacie, nawet te drugoplanowe muuuuuuuuu ( boje się krówek i ciapkowatych motywów :grumble: )
Tym razem wystawie taka sama ocenę i też dam 7/10; Mr. and Mrs. Incredible jednak lepsze...
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2007] Venus and Mars

Postautor: evelinux » 19 kwie 2011

Pino pisze:

nie widziałeś jeszcze filmu Mr. and Mrs. Incredible

o właśnie miałam to powiedzieć jak to przeczytałam ^^
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-movie”