[2002] Can’t live without robbery

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[2002] Can’t live without robbery

Postautor: Pino » 16 maja 2011

Can’t live without robbery
Obrazek
*Inny Tytuł: Steal It If You Can/ Dodookmatgo motsala
*Gatunek: akcja, komedia
*Reżyseria:Kyung-Soo Im
*Scenariusz: Je-gyun Yun
*Kraj: Korea Poudniowa
*Premiera: 27 wrzesień 2002
*Obsada
Park Sang-Myeon - Kang Sang-tae
So ji Sub - Choi, Kang-jo
Song Seon-Mi - Hwang Ma-ri
Kim In-Mun - Father-in-law
Kim Chang-Suk - Mother-in-law

OPIS
Jest dom na odludziu, specyficzna rodzinka( nudziarz jako głowa rodziny, rozpieszczone dzieciaki i niebezpieczna żona)
w czarną owce i złego włamywacza wciela się So Ji Sub, który lubi flirtować z lodówka, a jego fetyszem są świńskie uszy.
Historia rozkręca się, gdy z mieszkania zaczynają znikać rożne dziwne przedmioty.
Czy nudny gospodarz, którego rodzina nie szanuje, da sobie rade z przystojnym( to moje zdanie) i niebezpiecznym włamywaczem?..Jak pokonać go domowymi metodami,gdy zawiedli policjanci, pies obronny,alarm to za mało.....a Subek uparł się na twój telewizor...Jeśli zauważysz że zniknął ci pilot , to wiedz ,że coś się dzieje :wink:
Obrazek
szpikulec to za mało w walce z So Ji Subem
Obrazek
Subek gotowy do skoku , tym razem to nie skok na twój dom!

ZWIASTUN

Ode mnie:
Od samego początku szkoda mi było głównego bohatera, rodzinka go nie szanowała, nie miał się do kogo odezwać (sąsiadów zawsze można zrobić z kartonu i zaprosić na grilla, przynajmniej jedzonko żonki im nie zaszkodzi) biedaczek z rozpaczy w kacie pisze pamiętnik.....dopiero po spotkaniu z So Ji Subem staje się w końcu mężczyzna?
Niby głupia komedia,ale jaka przyjemność wgapiania się w HOT włamywacza, ale również jaka radocha z ciapowatego obrońcy twierdzy ...mamy szybki kurs ero ciosów i wytyłowanie instruktora ,magiczne palce ... Kang Sang-tae zamiast oglądać przed telewizorem, kolejny odcinek dramy We Are Dating Now lepiej zbuduj twierdze... zaraz... zaraz... ja to gdzieś widziałam... to połączenie szklanej pułapki z Kung Fu Panda ( Kun FU Pingwin) dziewczyny pewnie doszukają się jeszcze innych amerykańskich produkcji, z którymi się to dzieło kojarzy :mrgreen:
PINIACZ POLECA!!

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2002] Can’t live without robbery

Postautor: evelinux » 16 maja 2011

o ja cie.. Piniacz zrobiła temat.. (gdy Piniacz robi temat, wiedz, że dzieje się źle).

ale ale ale.. jaki Kang Sang-tae?

Poza tym.. film naprawdę bardzo przyjemny.. sushi z pokaźną ilością wasabi i świńskimi uszkami *mniam* Jedno jest pewne.. Subek ma dziiiwne poczucie smaku xD (PS. Piniacz, jaki gif z Subkiem z odkurzaczem xD) Kung Fu Pingwin jak najbardziej, ja bym Bravehearta dodała - ten styl dekorowania twierdzy wyostrzonymi palami. No i tak, ero ciosy i lekcje tego czegoś co to niby samoobrona.. bardzo przydatne.. szczególnie cios na włamywacza geja xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-movie”