[2011] Detective K: Secret Of Virtuous Widow

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

[2011] Detective K: Secret Of Virtuous Widow

Postautor: Ai_tanu » 31 maja 2011

Detective K: Secret Of Virtuous Widow

Obrazek

Tytuł: Detective K: Secret Of Virtuous Widow
Hangul: 조선명탐정: 각시투구꽃의 비밀
Reżyser: Kim Suk-Yoon
Premiera: 27 stycznia 2011
Obsada: Kim Myung-Min, Han Ji-Min, Oh Dal-Su

Opis
Żeby nie pisać za dużo jak na większości stron: 1793, Joseon, ma miejsce kilka tajemniczych morderstw, król zleca tytułowemu Detektywowi K odkrycie, kto za tym stoi. W czasie śledztwa na drodze detektywa pojawia się przypadkowo złodziej psów Seo-Pil, który od tej pory mu towarzyszy. Jednocześnie detektyw bada sprawę pewnej wdowy, która podobno odebrała sobie życie. Odkrywa, że te dwie sprawy są powiązane...

------
film mi się naprawdę podobał, jest zagadka, humor, bardzo fajny główny bohater ;D ogólnie fajna sceneria Joseonu którą bardzo lubię, i trochę nawet zaskoczenia na koniec; ogólnie oglądało się naprawdę dobrze, tak typowo na odprężenie film, tak.

Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Re: [2011] Detective K: Secret Of Virtuous Widow

Postautor: wiktor » 19 wrz 2012

miałam nic nie pisać, bo film ... jakoś mnie nie zachwycił, może i starali się, bo Detektyw robił śmieszno-poważne miny, były sanki w lecie i starali się ładnie bić ... a pani podobno była ładna, a na pewno miała świetny makijaż i kiecki :rolly: i tak długo trzymali nas w niepewności, o co właściwie chodzi w tym filmie :paranoid: :confuse:
ale ... z luźnych wniosków po filmie: jak dla mnie to była ukryta pochwała chrześcijaństwa (wybaczamy tu reżyserowi/scenografowi nieznajomość sprzętów liturgicznych XVIIIw. :victory: ), no może pomijając te psy :mrgreen: - Motyl pewnie wybrałeś ten film specjalnie, by nam przypomnieć, że jutro jest wspomnienie Św. Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy :kiss:
Obrazek

Wróć do „K-movie”