[2010] Come closer

filmy z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2010] Come closer

Postautor: anna-banana » 01 cze 2011

Come, Closer

Obrazek

Tytuł Come, Closer
Romanizacja: Jogeumman Deo Gaggayi
Hangul: 조금만 더 가까이
Reżyser: Kim Jong-Kwan
Światowa premiera: Październik 2010 (Pusan International Film Festival)
Premiera: Październik 28, 2010
Czas: 106 min.

Obsada:
Yun Gye-Sang - Hyun-Oh
Jung Yu-Mi - Eun-Hee
Yoon Hee-Seok - Ju-Young
Yozoh - Hye-Young

Opis:
Film opowiada historie pięciu różnych par.
Su-Jin (Kim Hyo-Seo ) pracuje w kawiarni. Pewnego wieczoru gdy w kawiarni nie ma ruchu odbiera telefon od Polaka w Holandii, który szuka swojej byłej dziewczyny. Su-Jin zgadza się go wysłuchać.
Hye-Young (Yozoh) to piosenkarka grupy indie,a Ju-Young (Yoon Hee-Seok) gra na gitarze,ludzie często mylą ich biorąc za parę.
Young-Soo (Oh Chang-Suk) po wieczorze zaprawianym alkoholem sprowadza do swojego domu dziewczynę, Se-Yun (Yeom Bo-Ra). Ta podziwia erotyczne komiksy które on tworzy. Pyta go czy krążąca o nim plotka że jest gejem jest prawdziwa. On stwierdz, że skoro to plotka to musi być prawdą,a potem się całują...
Hyun-Oh (Yun Gye-Sang) wyjeżdża z parkingu w deszczowy wieczór, nagle przed przed maską jego samochodu pojawia się jego była dziewczyna Eun-Hee (Jung Yu-Mi), po czym wsiada do jego samochodu.
Young-Soo spędza czas w swoim domu, kiedy pojawia sie jego chłopak oświadczając że zostawia go dla dziewczyny.

Jak ja długo czekałam na ten film,aż w końcu jest dostępny z napisami,więc jestem szczęśliwa że będę go mogła już oglądnąć. W końcu w filmie gra doktorek z Best love :victory:

[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-movie”