[2010] Acoustic

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

[2010] Acoustic

Postautor: Azzel » 17 wrz 2011

* Acoustic *

zromanizowany tytuł: Eokuseutik
hangul: 어쿠스틱
reżyser: You Sang-Hun
premiera filmu: 28 październik 2010
długość filmu: 90min

Obsada:
Shin Se-Gyeong - Se-Kyung
Im Seul-Ong
Lee Jong-Hyun - Sang-Won
Kang Min-Hyuk - Hae-Won
Baek Jin-Hee - Jin-Hee

Opis:
Na film składają się 3 historyjki związane z tematem muzyki.

trailer:

Ode mnie:
Całości na wieczorku nie obejrzałam, ale będę chociaż lojalna temu co wybrałam. Ogólnie jakoś tragicznie mi się tego nie oglądało. Pierwszą i drugą historyjkę nawet polubiłam. Poza tym, przyznam się - moim głównym motywującym czynnikiem do oglądania tego filmu był Kang Min Hyuk, który miał podobnie zakręconą postać jak w dramie Heartstrings. Obsada jak większość pewnie wie jest z popularnych zespołów, powiedziałabym raczej k-popowych :P Jesli chodzi o same historyjki to chyba jakoś ta pierwsza była najsympatyczniejsza, zwłaszcza z tym chodzeniem wzdłuż murku i porównanie tego do Beatles'ów. Reszta z treścią to takie w sumie nic. A jesli chodzi o muzykę to chyba najlepiej wypadły mimo wszystko brokuły, potem nerd Smerf i piosenka z samego zakończenia filmu. Trzeci filmik mnie chyba niczym nie urzekł :confuse:
Czy polecać? Eee, chyba nie bardzo, raczej dla fanów obsady, ewentualnie jak ktoś chce obejrzeć coś lekkiego w sumie o niczym.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: [2010] Acoustic

Postautor: Ai_tanu » 17 wrz 2011

hm ja się tu może jakos rozbudowanie nie wypowiem, ale obejrzałam to jakoś bo właśnie obsada mi się tak podobała, i zasnęłam ;p aczkolwiek do tej pory nie wiem czy to wina samego filmu czy tego że oglądałam go w autobusie, a to mnie usypia, ale jednak no... nie no jakoś nie. dziwne były mimo wszystko dla mnie te historyjki i nie lubię chyba takiego braku akcji, ale cóż no, obsada taka a nie inna była. hm.
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 05 paź 2011

Film nie podobał mi się, ale miał fajną koncepcję muzycznego omnibusa.

Piosenka z samego zakończenia filmu (końcowe napisy znaczy się) była rzeczywiście ładna, to chyba ta, nie Azzel ? :
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 09 lut 2012

Film średni .Jakoś żadna historia nie podobała mi się za bardzo a szczególnie ostatnia.Co to w ogóle miało byc.Wszystie to jakieś takie smętne bez życia.To miał byc film o muzyce a wyszło coś całkiem innego i niezbyt ciekawego.Chyba jedyna zaletą tego filmu była muzyka która naprawdę szybko wpadała w ucho i była na tyle glośna że można ją było dokładnie wysłuchac.Z pewnością więcej nie wrócę do tego filmu mimo że w miarę szybko się go oglądało.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
vilainfox
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: vilainfox » 26 cze 2013

Film zbytnio mnie nie wzruszył niestety.
Ale spodobała mi się Se-Kyung i to jak była zawzięta :D

Wróć do „K-movie”