[2011] Punch

filmy z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2011] Punch

Postautor: anna-banana » 15 paź 2011

Bijatyki, chłopcy w mundurkach plus Yoo Ah In czyli mój wewnętrzny fangirl się budzi :rolly:

Punch
Obrazek

Tytuł: Punch (International English title)
Znany także jako: Wandeugi
Latynizacja: Won Deuk-Yi
Hangul: 완득이
Reżyseria: Lee Han
Światowa premiera: 20 Październik 2011 (Busan International Film Festival)

Obsada:
Yoo Ah-In jako Do Won-Deuk
Kim Yun-Seok jako Lee Dong-Joo

Opis:
17 letni Won-Deuk pochodzi z biednej rodziny i ma słabe stopnie w szkole. Jest buntowniczy i sprawia dużo kłopotów,ale nigdy nie przegrał żadnej bójki. Pewnego dnia Won-Deuk poznaje nauczyciela Dong-Joo. Na początku oczywiście panowie nie pałają do siebie sympatią,ale z czasem Won-Deuk zaczyna doceniać Dong-Joo, ponieważ ten zdaje się go rozumieć i troszczyć o niego. Won-Deuk zaczyna zajmować się kick boxingiem i przez ten sport dojrzewa i spełnia swoje marzenie.

Wraca Yoo Ah In czyli nasz kochany Jabol,jeden z powodów dla którego oglądałam Scandala :rolly:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Re: [2011] Punch

Postautor: wiktor » 16 lis 2012

miła i lekka historyjka o nastolatku .... :rolly: no cóż Jabol nie musiał się za bardzo wysilać, by wciskać się w szkolny mundurek .... :mrgreen:
ale piękne to było.... narwany chłopaczek, w ostatniej ławce, nikt się nie spodziewa po nim nic dobrego, a to się okazuje , że chłopak z bagażem doświadczeń i o wielkim sercu ...
urocza była scena, jak kupił mamie buciki :smitten:

taka se na miłe popołudnie .... bo nawet się za dużo nie biją ... tylko raz obili chłopakowi tak porządnie buźkę .... a na koniec żyli razem i szczęśliwie .... i pili i tańczyli .... :drunk:

a .... duży plus za ajussiaków:
Spoiler! Obrazek
Obrazek

aaaaa .. ... zachowanie Jabola w kościele .... :smoke2: :rolly: te dzisiejsze nastolatki :smoke2:
Obrazek
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 21 lis 2012

miałam nadzieję na więcej bijatyk więc pod tym względem nie zostałam w pełni zaspokojona.

Bardzo mi się podobała atmosfera okolicy w której mieszkał Jabol. Wrzaski od rana do nocy ^^ Jak na film z niepełnosprawnymi i imigrantami w Koreańskiej otoczce to dosyć przyjemny i radosny. No i bardzo delikatnie pokazali realia życia dzieciaka z takimi anie innymi rodzicami już widzę jak matka jakiejś Koreańskiej dziewoi z pełnego "normalnego" w Koreańskim znaczeniu tego słowa xD pozwala się zadawać z Jabolem ehe.

Spodziewałam się czegoś innego. Taki trochę naiwny ten film mi się wydaje.
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 20 lut 2013

Mi się podobał.
Bohaterowie fajnie. Charaktery nauczyciela, młodzika i pana z drugiego piętra przypadły mi do gustu. Młodzik to dobre serduszko ma rzucał ryż do nauczyciela i nie odmówił zaproszenia ze strony chłopaka z którym no na początku zbyt dobrze się nie dogadywał
Bijatyk rzeczywiście było trochę mało ale nie czuję niedosytu
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”