[2011] You're My Pet

filmy z Korei
Awatar użytkownika
umi-chan
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Re: [2011] You're My Pet

Postautor: umi-chan » 09 cze 2012

Po pierwsze witam. Jestem tu nowa, ale dramy i filmy oglądam już od pewnego czasu. Po ten film sięgnęłam tylko dlatego bo gra tu JGS. Uwielbiam go i postacie, które potrafi wykreować... Ale to nie o tym powinna być mowa.
Wcześniej oglądałam Kimi wa petto z Junem :melt: i tam ta drama, choć dziwna, miała swój niepowtarzalny urok. A to za sprawą Momo, nie dało się go nie lubić. Obawiałam się więc, że film mnie rozczaruje... No i rozczarował, ale nie tak bardzo jak na początku przypuszczałam. :grumble:
Po pierwsze zgadzam się z koleżanka wyżej. Wątek pierwszej miłości właścicielki był jakiś taki nijaki. Po drugie Momo był... No właśnie, w tej wersji był bardziej cywilizowany :P niż w japońskiej. Brakowało mi tutaj tych psich uczuć, chemii i więzi rodzącej się pomału między nim a właścicielka.
Muszę przyznać, że najbardziej podobały mi się scenki tańca. Nawet bardziej od oryginału. Widać, że Suk poćwiczył taniec do tej roli. Po za tym zaśmiałam się raz czy dwa, chyba najbardziej z tej scen w wannie.
Ogólnie szału nie ma. Dobry film na nudę lub gdy pada.

Moja ocena 5/10

Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Re: [2011] You're My Pet

Postautor: Panda » 15 sie 2013

Zawiodłam się
Miałam inne oczekiwania i nawet nie warto porównywać do japońskiej wersji.

Fabuła jest nawet spoko i cały montaż, a scena finałowa jest typowo dla romansideł.
Gra aktorska jedynie została do ocenienia

JGS nie był najlepszym wyborem, po kilkunastu min miałam dość jego gry aktorskiej, zwłaszcza, że musiał zaśpiewać jedną z piosenek. Wolę go jako jak gra wrednego typa. Pro taniec mu nie pasuje. :thumb: za wrednego pieska

:thumb: dla Kim Ha Neul za całokształt
Obrazek

Wróć do „K-movie”