[2011] Champ

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

[2011] Champ

Postautor: Chie » 08 sty 2012

Obrazek
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gatunek-dramat,sport
Czas-133 min
Reżyser-Lee Hwan-gyeong
Producent-Kim Min-Ki, Lee Myung-Sook, Seo Joon-Hyuk, Lee Sang-Hoon, Jung Jae-Seung, Lim Hee-Chul
Scenarzysta-Lee Hwan-Kyung, Kim Young-Suk, Kim Hwang-Sung

Obsada
Cha Tae-Hyun -Seung-Ho
Kim Soo-Jung Ye-Seung
Yu Oh-Seong-trainer Joon
Park Ha-Sun-Yoon-Hee
Park Won-Sang-trainer Kim
Baek Do-Bin Sung-Hyun
Kim Kwang-Kyu -Kwang-Kyu
Yoon Hee-Seok- In-Kwon
Kim Ki-Cheon -Director Park
Kim Sang-Ho-Sheriff

Opis
Seung Ho to były dżokej który podczas wypadku samochodowego traci swoją żonę i uszkadza sobie wzrok.Porzuca karierę i zajmuje się swoją córką jednocześnie pracując w stajni.Jednak pewien przypadek sprawia że musi uciekac i udaje się na Jeju .Tam poznaje trenera Joona i Wubaka konia który jak on podczas tego samego wypadku również coś stracił.Seung-Ho postanawia zając się trenenowaniem konia.(Jest to też na podstawie prawdziwej historii o koniu imieniem Luna)

Ode mnie
Ostatnio żaden film mi się tak nie spodobał jak ten .Po pierwsze gra tu Cha którego lubię.Po drugie fabuła.Mimo że widziana wiele razy to ja bardzo lubie takie relację między koniem a jeźdźcem.Po trzecie konie.Uwielbiam te zwierzęta.Mimo że film jest długi to ja się na nim nie nudziłam.Nie każdemu spodoba się ten film ja jednak jestem zachwycona.

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-movie”