[2011] Quick

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

[2011] Quick

Postautor: Chie » 08 sty 2012

Obrazek

Spoiler! Obrazek
Obrazek

Gatunek-akcja,trochę komedii,thriller
Czas-112 min
Reżyser-Jo Beom-Gu
Scenarzysta-Park Soo-Jin
Producent-Yun Je-Gyun

Obsada
* Lee Min-ki ... Han Ki-su
* Kang Ye-won ... Choon-Sim
* Kim In-kwon ... Kim Myung-Sik
* Koo Chang-sik ... Detective Seo
* Yoon Je-moon ... Jung In-Hyuk
* Joo Jin-Mo ... Team leader Kim
* Ma Dong-sik ... Kim Joo-Chul
* Song Jae-Ho ... Kwak Han-Soo
* Oh Jung-Se ... Park Dal-Yong (Ki-su's friend)
* Kim Tae-woo ... Junichi Watanabe (antagonist who was mastermind of bombings)
* Jeon Kuk-Hwan ... Masaaki Aikawa
* Choi Jae-Sup ... Manage

Opis
Han ki-su był kiedyś członkiem znanego gangu motocyklowego.Jeździli po ulicach nie zważając na życie swoje i uczestników ruchu
Teraz po kilku latach Han dostarcza paczki.Podczas jednej z dostaw ku jego zaskoczeniu exploduje budynek do któego własnie dostarczył przesyłkę.Kolejną jego przesyłką jest jego ex-dziewczyna.Członkini popularnego zespołu.Nagle Han dostaje telefon w którym rozmówca informuje go że w kasku który właśnie założyłą jego byla umieszczona jest bomba.Od tej pory Han ma 30 minut na dostarczenie każdej z przesyłek w przeciwnym razie kask eksploduje.

Ode mnie
Film mi się bardzo podobał.Dużo pościgów ,fajnych upadków i eksplozji.Głównych bohaterów nie da się po prostu nie lubic.Oczywiście są tu też mało skuteczni policjanci i głos z telefonu.Fajnie się skończyło i film nie przynudzał.
Szkoda mi było tych kaskaderów których pokazali na końcu filmu .Biedna ta kaskaderka :| .Co chwilę pojawiała się tam karetka.Polecam

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2011] Quick

Postautor: KartoflAnka » 19 cze 2012

Ok obejrzałam, bo mnie Lee Min Ki skusił i LOL :lol: Uśmiałam się po pachy, a z polskimi subami to ten film stanie się jednym z moich ulubionych. Najpierw miałam wrażenie, że jesteśmy w jakiejś innej epoce wczesnych lat 80, a potem już tylko płakałam ze śmiechu, a to za sprawą " niezwykle specjalnej" jednostki policyjnej i wiecznego Choon Shim..aaaaaa plus pełno gagów sytuacyjnych i słownych. Pogratulować wyboru obsady policyjnej :rolly: :rolly: :rolly:
Główna parka, faktycznie genialna. Ta aktorka Kang Ye Won czy Kim Ji Eun mnie rozwaliła na drobne i nagle uświadomiłam sobie, że znam ją z filmu Hello Ghost i tyle, a tutaj mnie miło zaskoczyła swoim komediowym talentem, bo to komedia jest, nie?
Nie, nie, żartuję, jest mnóstwo akcji i wybuchów i powiedzmy...chwil napięcia maksymalnego, ale wszystko obraca się w żart rodem z serialu Gang Olsena ( akcja z kluczykiem do kajdanek :rolly: :rolly: :rolly: leżałam ze śmiechu).
Ogólnie film polecam. Szkoda, że tak mało osób go widziało( wnioskuję po tym , że nikt tu nic nie napisał), a tym co nie widzieli...proponuję zasiąść do seansu koniecznie z polskimi subami :rolly: :rolly: :rolly:

Wróć do „K-movie”