[2012] Architecture 101

filmy z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2012] Architecture 101

Postautor: anna-banana » 09 maja 2012

Architecture 101

Obrazek

Tytuł: Architecture 101 / Introduction of Architecture
Latynizajca: Geonchukhakgaeron
Hangul: 건축학개론
Reżyseria: Lee Yong-Ju
Premiera: 22 Marca 2012
Czas: 118 min.

Opis:
Seung-Min to 35 letni architekt. Pewnego dnia do tego biura przychodzi Seo-Yeon. Mężczyzna na początku nie poznaje jej,ale okazuje się ona jego pierwszą miłością. Seo-Yeon chce go zatrudnić go do przebudowy swojego domu na wyspie Jeju.
15 lat temu Seung-Min był świeżo upieczonym, trochę niewinnym, studentem architektury. Wtedy to poznał na zajęciach Seo-Yeon i zakochał się w niej kiedy to razem pracowali nad projektem.

Obsada:
Uhm Tae-woong ... Seung-min (teraźniejszość)
Han Ga-in ... Seo-yeon (teraźniejszość)
Lee Je-hoon ... Seung-min (przeszłość)
Bae Suzy ... Seo-yeon (przeszłość)
Yoo Yeon-seok ... Jae-wook
Jo Jung-suk ... Nabddeukyi

Spoiler! Przyznam się bez bicia,że czekam na ten film z niecierpliwością ze względu na Jo Jung-suk, czyli Eun Si Kyun z King 2 Hearts. Nie pomagają mi np takie filmiki

gdzie bohater w mega komiczny sposób pokazuje używając dłoni jak się całować :rolly:

Film do zdobycia już jest, teraz trzeba tylko czekać na napisy

Edit
Smurfy w pocie czoła pracowały,napisy wysmażyły,więc film oglądnięty :D
Stara miłość podobno nie rdzewieje,takoż jest w tym filmie. Przeplatają się w nim przeszłość i teraźniejszość,a wszystko to pokazuje nam związek głównych bohaterów, jak zaczął się lata temu kiedy oboje zaczęli studia i jak odrodził się po latach, kiedy znowu się spotkali.
Szczerze mówiąc o wiele bardziej podobała mi się przeszłość, było jakoś tak uroczo,no i poza tym Jo Jung-suk :smitten: , który był głównym twórcą tego uroku. Bo to on był odpowiedzialny za wątek komediowy, 'przyjaciel dobra rada' który służył pomocą w początkującym życiu miłosnym głównego bohatera. Służył radą w każdym temacie,od tego jak dbać o swoją fryzurę (pianka to podstawa :rolly: ), po porady jak całować (plus jego prezentacja z pomocą rąk,omo,to było cudne :rolly: :rolly: :rolly: ). Podobał mi się jak na końcu rozwiązali wątek głównych bohaterów bo na początku myślałam,że ona go nie kochała i uczucie było tylko po jego stronie,a tu nie,zachowała domek,a znowu on miał jej płytę i odtwarzać, dodatkowym plusem było to,że nie było hepi ednu na siłę, on wyjechał jednak do USA i zapewne wziął ślub jak planował. Ładnie to zakończyli, bez na silę uszczęśliwiania widza,bo takie zakończenie w sumie jest lepsze. Przekonali się o swoich uczuciach,ale ponieważ była to przeszłość,to zostawili to w przeszłości.
Dobry film,tylko Jo Jung-suk jakoś za mało :wink: ,pomimo tego znowu kradła sceny,jak w każdej dotychczasowej swojej produkcji i za to go lubię :melt:

PS. Trawa na domku,też tak chce,dom był wspaniały :aww:

[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-movie”