[2006] Running wild

filmy z Korei
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

[2006] Running wild

Postautor: wiktor » 27 maja 2012

Obrazek

* reżyser: Kim Sung-soo
* scenariusz: Kim Sung-soo, Han Ji-hoon
* premiera: 12.01.2006
* kraj: Korea Południowa

obsada: Kwon Sang-woo, Yoo Ji-tae ...

linki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Running_Wi ... 06_film%29" onclick="window.open(this.href);return false;

trailer:

o filmie:
było sobie dwóch policjantów... ten który był ładnie uczesany, chodził w garniturze i umiał się zachować, i ten drugi .... rozczochrany, pewnie pomyliłbyś go z pierwszym lepszym żulem .... obaj lubili się bić i chcieli zrobić porządek ... okazało się, że .... muszą razem współpracować ... ale był taki jeden, co wszedł im w drogę ... albo to oni weszli mu w drogę ...

moje:
nie wiem czemu, na początku oglądania przypomniał mi się dawno temu widziany film ,,,, Tango&Cash :rolly: = o tych dobrych glinach, co są wrabiani przez tych złych i, jeśli dobrze pamiętam, wychodzą z walki zwycięsko - ale wróćmy do rzeczywistości, to nie Ameryka, to Korea ...nie ma fajerwerków, jest szara rzeczywistość, brudna robota, i kac który nie odpuszcza ...
ale miło było popatrzeć na chłopaków, co potrafią razem wypić :drunk: i :smoke2: , bić się :bejsbol: i ... posiedzieć na pupie jak trzeba, albo im karzą

Obrazek

i choć film gaci nie zrywa /tzn. mi nie zerwał, bo go musiałam troszkę pomęczyć, by napisać tego posta/ :mrgreen: ale cóż, obiecałam Pino, więc ..., to było kilka fajnych ujęć, ale chyba najładniejsze dla mnie to:

Obrazek

Obrazek

Wróć do „K-movie”