[2011]Sin of a Family

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

[2011]Sin of a Family

Postautor: Mina » 05 lip 2012

Sin of a Family

Reżyseria: Min Byung-Jin
Scenariusz: Min Byung-Jin
Producent: Lee Jang-Seo, Jung Yun-Wook Kim Sam-Jin
Operator: Ji Kil-Woong
Światowa premiera: lipiec 2010 (Puchon Międzynarodowy Fantastic Film Festival)
Data wydania: 07 kwietnia 2011
Czas trwania: 104 min

Obsada:

Shin Hyean Jun: Detektyw Jo
Lee Ki-Woo: Detektyw Lee
Jeon No-Min:Jeong In Su
Wang Hee-Ji:Ko Young-Suk

Fabuła:

Detektyw Jo zajmuje się wraz ze swym partnerem Lee sprawą zaginięcia i śmierci dziecka autystycznego w małym koreańskim miasteczku.
Początkowo podchodzi do tej sprawy bez serca, jest niezbyt przykładnym detektywem i ma na dodatek problemy z własnym synem.Jednak z czasem angażuje się w sprawę , dogaduje się z synem , detektyw Lee docenia chorego ojca a my odkrywamy straszną i bulwersującą prawdę.

Trailer:

Ode mnie:

Wzięłam się za ten film jak odkryłam jakim dobrym aktorem jest Shin , który gra na dodatek w filmach w moim stylu :D
Film jest w klimacie szarej rzeczywistości czyli nic co nam się marzy , bieda pijani detektywi, bójki, brzydkie słowa, szarość dnia i grzechy rodzinne.
Detektyw Jo jest takim właśnie facetem o którym ja nie marzę , bo pije zagląda cudzym kobietom w biust i to w taki nie uroczy sposób :shake: ale potem i tak go polubiłam.
Pijany zjawia się na miejscu zbrodni i nie radzi se z synem.
Gdy jednak dowiaduje się więcej o życiu rodziny zaginionego dziecka docenia życie , analizuje swoje błędy , uczy syna jak żyć , przyznaje się że to jego wina jaką mają rodzinę i zwyczajnie współczuje tej rodzinie której sprawą się zajmuje.

A rodzina ta jest biedna pogrążona w długach i robi coś co mi w głowie się nie mieści bo by spłacić długi można wszystko zrobić innego niż to , nawet bardzo złego ale innego , jak się chce dla rodziny to wszystko można , losy innych rodzin to pokazują.
Potem zrobili jeszcze inny błąd i najgorsze że troszkę im współczuje bo to kochająca się rodzina jest , która żałuje wszystkiego i robiła to z bólem serca ale jednak zło zwyciężyło więc nie powinno ich się rozumieć i popierać, głupota popędzana bezradnością .

Film polecam bo wciąga , człowiek analizuje losy rodziny i zastanawia się nad swoją .
Jest to poruszająca historia i na dodatek z bardzo dobrą obsadą.

Wróć do „K-movie”