[2006] Who slept with her

filmy z Korei
tanpopo
Co to jest dorama? o_O

[2006] Who slept with her

Postautor: tanpopo » 06 lip 2012

Obrazek

Tytuł: Who Slept with Her / Hot for Teacher / Sexy Teacher
Tytuł oryginalny: 누가 그녀와 잤을까? / Nuga geunyeo-wa jasseulkka?
Rok produkcji: 2006
Czas trwania: 109 min.
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Kim Yu Seong
Scenariusz: Jeong Tae Won, Kim Hyeon Hee, Kim Yu Seong
Obsada: Kim Sa Rang, Ha Seok Jin, Park Jun Gyu, Ha Dong Hoon, Lee Hyeok Jae

OPIS:
Jiyoung, atrakcyjna studentka francuskiego, dostaje staż w męskim liceum katolickim. Wzbudza fascynację wśród uczniów, pragnących za wszelką cenę zdobyć jej względy. Szczególnie podatni na jej wdzięki są Taeyo, Jeasung i Myeongseop, z którymi kobieta zmuszona jest przygotować występ na szkolnym festiwalu. Widowisko udaje się, jednak szkołą wstrząsa plotka, jakoby nowa nauczycielka przespała się z jednym z uczniów. Do prawdy próbuje dotrzeć surowy prefekt szkolny, któremu również trudno oprzeć się urokowi pięknej praktykantki.

Ode mnie:
Film nie odbiega wykonaniem od innych koreańskich komedii tego typu. Momentami humor jest przytłaczający, mamy tu mnóstwo podtekstów seksualnych, nie zabraknie absurdalnych sytuacji gdzie jedyny komentarz jaki ciśnie się na usta to "WTF?!". Było kilka scen w których moocno się śmiałam (rodzice Jaesunga - największych zaleta filmu :rolly: ), jedna czy dwie w których z zażenowaniem przewracałam oczami (rówznież związanych z Jaesungiem... :?). Jeśli ktoś lubi od czasu do czasu obejrzeć duże ilości totalnej głupoty, ten filmik to dobra opcja :D

Wróć do „K-movie”