[2012] Gabi

filmy z Korei
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

[2012] Gabi

Postautor: wiktor » 01 sie 2012

Obrazek

lub:
Spoiler! Obrazek

*tytuł: Gabi / 가비
*reżyser: Chang Yoon-Hyun
*kraj: Korea Południowa
*premiera:March 15, 2012

obsada: Joo Jin-Mo, Kim So-Yeon, Park Hee-Soon, Yoo-Sun

trailer:

linki:

http://asianwiki.com/Gabi_%28Korean_Movie%29" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.hancinema.net/korean_movie_Gabi.php" onclick="window.open(this.href);return false;

o filmie:
XIX w., Korea.... walka o władzę... Japonia, Rosja .... walka na pistolety i nie tylko ..... miłość i zdrada i ..... kawa :mrgreen:

o filmie po mojemu:
film o dziewczynce, która kochała kawę

Obrazek

... o tym jak domowym sposobem zaparzyć kawę i pięknie ją podać :smitten:

... bo zdjęcia są bajkowe ... ale jednak .... przedobrzyli , chyba widziałam komputerowe morze :omg:
mały minus za detale:
Spoiler! Obrazek
ja się nie znam na XIX w, ale .... :panic: buty :panic: .... na moje jeden z przykładów niedopracowania :panic:

na koniec bym rzekła... ładna bajeczka o kawie

Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: Gabi [2012]

Postautor: anna-banana » 01 sie 2012

Dziwny to był film,niby były spiski,szpiedzy i takie tam,ale sama nie wiem,czegoś brakowało.
Polubiłam bohatera,który z miłości do panny potrafił zdobyć się na wszystko, tymczasem panna,jakaś taka mdła wyszła, jak tytułowa słaba kawa. I ten jej rosyjski, błagam, ja chyba po pół godz skapłam się że ona po rosyjsku gada,to już ja lepiej mówię po rosyjsku,a uczyłam się tylko semestr., tak wiem,że to słowiański,więc nam łatwiej mówić w językach słowiańskich,ale mimo wszystko, jej główną wadą było że nie zmiękczała słów gdy powinna,ale cóż to moje ucho tylko cierpiało,niech stracę.
Była akcja,była miłość,ale nie do końca dla mnie to starcza. Nawet nie pamiętam teraz jak się skończyło. Taki to był film, oglądnęłam,zapomniałam.
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-movie”