[2009] The Executioner

filmy z Korei
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

[2009] The Executioner

Postautor: wiktor » 18 wrz 2012

Obrazek

lub: Spoiler! Obrazek

*tytuł: Jiphaengja / The Executioner
*reżyser: Choi Jin-ho
*premiera: 5.11. 2009
*kraj: Korea Południowa

*obsada: Yoon Kye Sang, Jo Jae-hyeon, Cha Soo-yeon, Kim Jae-geon

trailer:

o filmie:
co by się stało, gdyby przywrócono karę śmierci ? ..... próba odpowiedzi: pewne więzienie gdzie przebywają ci, co mocno nabroili... pewien nowy na służbie i starzy wyjadacze, od których uczy się przetrwania w tej, dość specyficznej rzeczywistości .... decyzja przełożonych, a ty jesteś tylko pionkiem od wykonywania brudnej roboty (czy sprawia ci to przyjemność, czy nie), i to w białych rekawiczkach .... ale jak pogodzić pracę z życiem prywatnym? czy jest to możliwe?

moje:
chciałam coś lekkiego na leniwe popołudnie ... ja to mam rękę do filmów :mrgreen:
ale do tematu ... to wszystko przez Pino... zapodała linka... :rolly:
siedzi w głowie kilka spraw: jak traktować takich więźniów :confuse: bo niektórzy jednak wiedzą, że zrobili źle :confuse: a ci, którzy jeszcze się tym chwalą :confuse: przecież to ludzie ... to nie zwierzęta ... :confuse:
:confuse: jak po takiej pracy żyć, wchodzić w relacje z drugim człowiekiem ... :confuse: doceniać życie, które przychodzi :confuse:
jak nie być głupim tchórzem i mieć odwagę stawiać czoło rzeczywistości, która zaskakuje na każdym kroku i zmusza do dokonywania wyborów... przecież najprościej jest uciec, nawet w głupią gierkę .... :confuse: a może każdy z nas ma swoje więzienie :confused: ... :puppy: ... może każdy na swój sposób jest mordercą :puppy: :confused:, dlaczego tak trudno czasami jest szczerze porozmawiać :puppy:
tchórz = ale co to właściwie znaczy :confuse: :smoke2:
...a jak przyjdzie śmierć... trzeba mieć odwagę spojrzeć jej w oczy ... a może wszyscy wtedy miękną :confuse: , a może zaskoczy kupa :confused:
.... i ..............................

Obrazek

Wróć do „K-movie”