Strona 1 z 1

[2009] A Million

: 31 paź 2012
autor: wiktor
Obrazek

*tytuł: A Million / 10억
*reżyser: Jo Min-Ho
*premiera: 06.08.2009
*kraj: Korea Południowa
*obsada: Park Hae-il, Shin Min-a, Park Hee Soon, Lee Min-ki, Jung Yu-Mi

*trajler:
[youtube]kTHOyhctOB0[/youtube]

*linki:
http://en.wikipedia.org/wiki/A_Million" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.beyondhollywood.com/a-millio ... ie-review/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://asianwiki.com/A_Million" onclick="window.open(this.href);return false;

o filmie:
TV show i nagroda w wysokości 10 bilionów won = 1 miliona $ i 7 dni , Australia .... oprócz "szczęśliwej" ósemki tylko dzikie koteczki i jeszcze dziksze robale :rolly: i tajemniczy pan reżyser 8) , który .... wszystko ma zaplanowane ... łącznie z najlepszym zakończeniem

moje:
film o bieganiu po lesie i smutnej prawdzie o człowieku, co można zrobić dla kasy - i niektórzy mówią o tym otwarcie, a inni tego się dopiero dowiadują ... a i tak okazuje się, że wszyscy żyją w strachu :puppy:
taki smutny film, o tym, że komuś zrobiono krzywdę i ... nikt się tym nie przejmuje ... bo każdy żyje własnym życiem... a jutro będzie nowy program w tv czy filmik w necie ... soł .... żyjmy dalej, merry christmas = postawmy choinkę i zabierzmy walizkę ....i udajmy, że nic się nie stało, że inni ludzie nas nie interesują :puppy:

dobra, czasami były ładne widoki:
Obrazek

Re: A Million [2009]

: 31 paź 2012
autor: Chie
Film mi się podobał choc fabuła przypominał jeden odcinek TENa.
Próba przetrwania,kasa, trupy no i Shin Min Ah. Mi to wystarczyło

Re: A Million [2009]

: 31 paź 2012
autor: Akemi
A ja to oglądałam dość dawno i fakt, że cierpię na galopującą sklerozę mi sprawy nie ułatwia, ale pamiętam, że mi się podobało. Miałam nawet parę której kibicowałam, ale wiadomo, że kasa zawsze w takim filmie mózg zamroczy i wielkiej miłości z tego nie będzie. Pamiętam też, że kibicowałam Gumiakowi by udało jej się zgarnąć tą kasę. Mam też mgliste wspomnienia z jakiejś chałupki, z pustyni jak szli i ktoś tam padł i lasu (o ile czegoś nie pokręciłam, bo zwykle zapominam o filmie pół roku od obejrzenia, a Milion widziałam 2 lata temu xD ).