[2012] The Traffickers

filmy z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2012] The Traffickers

Postautor: anna-banana » 04 lis 2012

The Traffickers

Obrazek

Hangul: 공모자들
Reżyseria: Kim Hong-sun
Premiera: 30 Sierpień 2012

Opis:
Po śmierci przyjaciela przemytnik pracujący na czarnym rynku, Young-gyu, postanawia skończyć z tym biznesem i żyć ze swoją dziewczyną,Yu-ri. Jednak realizacja jego marzeń musi poczekać ponieważ Yu-ri potrzebuje pieniędzy na operacje ojca. By jej pomóc Young-gyu decyduję się po raz ostatni na przemyt.
Sang-ho i Chae-hee to małżeństwo, które podróżuje statkiem do Chin. Wieczorem, gdy statek wpływa na międzynarodowe wody, Chae-hee znika, jak również wszystkie rzeczy świadczące o jej istnieniu.

Obsada:
Im Chang-jung - Young-gyu
Choi Daniel - Sang-ho
Oh Dal-su - Kyung-jae
Jo Yoon-hee - Yu-ri
Jung Ji-yoon - Chae-hee
Jo Dal-hwan - Joon-sik

Ode mnie:
Jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi na myśl by odwiedzić Chiny nie zapomnę wybić tego sobie gumowym młotkiem, ponieważ lubię swoją wątrobę, serce,czy tez inne organy które mogą paść ofiarą nielegalnych wycinaczy organów dla przeszczepów dla VIPów.
Przez większość filmu mamy typowy film z gatunku 'jestem przemytnikiem,ale zerwałem z porywaniem ludzi dla organów,ale porwę jeszcze jedną ofiarę,ponieważ moja ukochana ma kłopoty finansowe'. I tak żałujemy naszego głównego bohatera,bo niby przemytnik,ale jakiś taki dość sympatyczny. Lubimy go nawet gdy porywa żonę Daniela Choi,żeby wyciąć jej organ. Mimo że żal nam Daniela,bo kocha swoją żonę,bo ona jest bogu ducha winną kobietą,a spotyka ją tak okrutny los. Ale gdy myślimy że film dąży już ku końcowi,reżyser serwuje nam takiego zonka że gały wychodzą ze zdziwienia,a szczęka opada na wysokość podłogi :rolly: Bo Daniel nie jest kochającym mężem bidulki na wózku,ale podstępnym i bezwzględnym handlarzem organów, który tak naprawdę to wszystko zaplanował,włącznie z małżeństwem z ofiarą.lol, to się nazywa totalne wyzucie z moralności
Kolejny film z cyklu nie ufajmy ludziom,tym razem z wielkim zaskoczeniem w ostatnich minutach.

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2012] The Traffickers

Postautor: KartoflAnka » 10 mar 2013

Kolejny film z cyklu nie ufajmy ludziom,tym razem z wielkim zaskoczeniem w ostatnich minutach.

Serio, sama trochę byłam zdziwiona, choć Daniel od początku mi podpadł, jak ten koleś w szpitalu mu cisnął w twarz wizytówką.
Ogólnie dobry film, trzymający w napięciu do samego końca, trochę momentami taki powolny i jakby posklejany, ale jako całokształt dobry, z dobrymi aktorami. To tez film dla ludzi o mocnym żołądku :mrgreen: Poza tym obejrzany z polskimi napisami, nawet mojej mamie się spodobał, bo ja naciągnęłam na oglądanie.

Wróć do „K-movie”