[2012] Jackal is coming

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

[2012] Jackal is coming

Postautor: Chie » 11 lis 2012

Jackal is coming
Obrazek
Spoiler! Obrazek

Tytuł-Jackal (English title)
Gatunek-komedia
Reżyser- Bae Hyeong-Jun
Data- 15 listopad 2012

Obsada
Song Ji-Hyo -zabójczyni Bong Min-Jung
Kim Jae-Joong - idol Choi Hyun
Oh Dal-Su - Chief Ma
Han Sang-Jin - Szef zespołu Shin
Kim Sung-Ryeong - Angela
Kim Yong-Geon
Ju Min-Ha
Ra Mi-Ran

Plot
Niezbyt bystra zabójczyni została zatrudniona do zlikwidowania popularnego piosenkarza.

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Athaya
Co to jest dorama? o_O

Re: [2012] Jackal is coming

Postautor: Athaya » 22 gru 2012

Dla wszystkich, którym trudno oderwać oczka od Jae TUTAJ w linku piątym jest film ;) Nawet bez subów warto! *wraca do oglądania* :twisted:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2012] Jackal is coming

Postautor: Eggie » 11 sty 2013

Jak Szynki kocham, jakie to głupie było :D Ale dzięki fandomowi przynajmniej szybko napisy się pojawiły :P

Wcale się nie dziwię, że chwalili JJa, bo tak sumie to tylko on ratuje to arcydzieło. Ma najbardziej skomplikowaną rolę i przede wszystkim, taką która ma największy potemcjał komediowy. Kilka żartów było poniżej pasa, ale Jaejoong ogólnie jest myslę dobrze zapowiadającym sie aktorem i lepiej mu komedia wychodzi, co już udowodnił w Bossie, więc tutaj się fajnie ogldało te jego manipulacje, przeskoki z zachodania na zachowanie... Najlepsze był akcje z saseng fan i jak się pojawiła zabójczyni i on z ulgą, że go uratowała :D Masakra :D

Song Ji Hyo jest dobrą aktorką i w sumie nie wiem co tu się stało, ale jakoś taka była niewiarygodna. I jeszcze ten dziwny plot twist na końcu, który chyba miał nas zmylić ale ja już w ogóle o tym zapomniałam przez cały film.... No i cała ta brygada policyjna, uh :/ Za to dyrektor hotelu, którego tam chyba Anthony przysłał :D był dobry :D tylko chciał pieniędzy :D

Także akurat na wolny wieczór, ale na pewno nie must see...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-movie”