[2012] Runway Cop

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

[2012] Runway Cop

Postautor: Chie » 17 lis 2012

Runway Cop
Obrazek

Tytuł- Runway Cop, Detective Cha
Gatunek-komedia
Czas trwania-110 min
Data emisji-31 maja 2012
Reżyseria- Terra Shin
Scenariusz -Yeong-jae Ko

Obsada
Kang Ji-Hwan -Det. Cha Chul-Soo
Yu-ri Sung-Yeong-jae Go
Soo-hyeok Lee-Seon-ho Kim
Yeong-kwang Kim-Seung-woo Han
i inni

Fabuła
Detektyw Cha to wiecznie śmierdzący, niezmieniający ubrań obleśny typ którego skarpetki same stoją nawet po zdjęciu z nóg. Yeong Jae to wschodząca projektantka mody, dzięki której policja ma zamiar rozwiązac sprawę narkotykową, dlatego też postanawiają użyc jednego z policjantów jako modela i zakończyc śledztwo. Niestety przez Detektywa Cha model który miał wziąc w tym udział ulega wypadkowi i za karę to on musi zastąpic jego miejsce. .

Ciekawostka
-aktor grający główną rolę musial przybrac 10 kg do roli Detektywa Cha

Trailer

Ode mnie
Mi się podobało. Co z tego że kolejna komedia z podobnymi schematami ważne że naprawdę dobrze się bawiłam. Śmiechu też trochę było. Sama fabuła też nie była aż tak gupia ale z czasem wątek narkotykowy poszedł na drugi plan a wysunęła się moda w sumie dużo mody bo nawet posterunek zamienili na szwalnię .Główny aktor, to Pan którego głos uwielbiam:fav: . Jego postac mi się podobała.Na początku taki obleśny typ a potem... :fav: Poświęcił się trochę dla roli i przybrał aż 10 kg. Scena z pokazem i jak on wyszedł była boska.. Ja polecam ale nie każdemu się może spodobac. Mnie na początku zraził trochę plakat a teraz ten film stał się jednym z moich ulubionych.

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2012] Runway Cop

Postautor: Eggie » 04 sty 2013

Widziałam jakieś 2, 3 tygodnie temu i mi się przypomniało, żeby coś napisać. Będzie krótko.

Masakra ogólna ten film :D Kang Ji hwan i cała reszta byli zadziwiająco zabawni i jakoś się odnaleźli w tym poplątanym scenariuszu, ale czasem to juz sadziłam, że nie wyrobię, bo jedna śmieszna akcja się przeplatała z trzeba żartami ... "toaletowymi".
Całość była w miarę spójna, o taki film akurat do kanapki i butelki piwa, ale przyznam, że nic szczególnego. Zaczęłam dla Kang Ji hwana, w międzyczasie zorientowałam się, że grają tam dwaj moi ulubieni panowie z "White Christmas" i w zasadzie te 3 ludzkie zasoby mi pozwoliły skończyć, aczkolwiek nie obyło się bez przewijania. Zrzucenie 20 kilo w dwa tygodnie? Plissss, ja też tak chcę.

Że zacytuję program telewizyjny Gazety Wyborczej - Dla wytrwałych.
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Re: [2012] Runway Cop

Postautor: daydreamer4 » 25 sie 2013

Śmieszny ten film...
Obejrzałam, ale właściwie nie mam pojęcia o czym był... był jakiś motyw przewodni i Kang Ji Hwan. Oba zupełnie niepwiązane ;] Łącznie z faktem, że film był słaby a Kang Ji Hwan dobry ;P
Ale tak właściwie to oglądałam go dla tych 5 na krzyż scen z Kim Young Kwangiem i nie załuję (tych 5 scen ma się rozumieć - bo były i-de-al-ne ^^)
Film z gatunku obleśno-śmiesznych i żałosno-śmiesznych ale jednak śmiesznych. Tylko, że największą radochę to sprawił mi dopiero pokaz na samym końcu i tylko on.
Ale strasznie bylam zawiedziona ze nie było w tej scenie takiego soundtracku: :rolly:

Tyle ode mnie, chyba jednak nie polecam, za dużo rzeczy się w tym filmie kupy nie trzyma.
Obrazek

Wróć do „K-movie”