[2013] The Terror Live

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

[2013] The Terror Live

Postautor: Snake » 09 lut 2014

Obrazek

Tytuł: The Terror Live / Deo Tereo Raibeu
Reżyseria: Kim Byung-Woo
Premiera: 1 października, 2013
Czas trwania: 97 min.
Gatunek: Thriller

Obsada:
Ha Jung-Woo, Lee Kyoung-Young, Jeon Hye-Jin, Kim So-Jin

Opis:
Yeong-hwa Yoon (Jung-woo Ha) to popularny prezenter wiadomości, który w wyniku incydentu zostaje zdegradowany i osadzony na stanowisku gospodarza audycji radiowej. Pewnego ranka mężczyzna odbiera anonimowy telefon od tajemniczego słuchacza, który informuje go, że planuje wysadzić most. Sądząc, że to kolejny żart, połączenie zostaje zerwane. Kilka minut później kiedy most wybucha, Yeong-hwa w ów wydarzeniu dostrzega szansę powrotu do zawodu. Tymczasem terrorysta domaga się transmisji na żywo przez ogólnokrajowe stacje TV i spełnienia żądań... [za filmweb]

Linki:
http://asianwiki.com/The_Terror_Live" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.filmweb.pl/film/Deu+tae-ro+r ... 013-680295" onclick="window.open(this.href);return false;

Wciągający koreański thriller, trochę na wzór amerykańskich dreszczowców-gniotów, tyle, że lepszy i mniej pretensjonalny. Jest tak dużo napięcia, że nawet Pino nie będzie oglądać na raty, tylko w jednym podejściu. Fabularnie film jest przesadzony, ale jakoś tak bardzo to nie przeszkadza. Warto zobaczyć.

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2013] The Terror Live

Postautor: Eggie » 09 lut 2014

Ja to ostatnio widziałam i zgadzam się, że trzyma w napięciu. Co prawda co do zakończenia to od razu było wiadomo, ale może to już te miliony dziwnych dreszczowców obejrzanych przeze mnie przemawiają.

Ostatnio "nadrabiam" nieświadomie filmy z Ha Jung Woo i podoba mi się, co widzę. Po Roller Coaster reżyserem też się niezłym okazał ;)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2013] The Terror Live

Postautor: anna-banana » 09 lut 2014

Bardzo dobry thriller, ale w sumie nic innego nie można się spodziewać po filmie z HJW. Smutna tylko końcówka, pomijając fakt że przewrotna, ale przykre było to jak każdy wykorzystał tego reportera dla własnych celów, co prawda był dupkiem, ale mimo wszystko. Porządne kino, warto obejrzeć.
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-movie”