Strona 1 z 1

[2013] HwaYi: Monster Boy

: 22 sie 2014
autor: KartoflAnka
HwaYi z 2013

Obrazek


Info:
Tytuł: Hwayi: Monster Boy
Latynizacja: Hwayi: Gwimuleul Samkin Ahyi
Hangul: 화이: 괴물 을 삼킨 아이
Reżyseria: Joon-Hwan Jang
Scenariusz: Park Joo-Suk
Producent: Le Dong-Ha, Lee Joon-Dong, Kim Yoo-Kyung
Autor zdjęć: Kim Ji-Yong
Data wydania: 09 października 2013
Czas trwania: 125 min.
Gatunek: Akcja / Thriller / Familijny
Kraj: Korea Południowa

Obsada:

Kim Yun Seok jako Seok Tae
Yeo Jin Goo jako HwaYi
Jang Hyun Sung jako Jin Sung
Cho Jin Woong jako Ki Tae
Park Hae Joon jako Bum Soo
i cała reszta z fotami obsada hwayi

Opis:

Gang złożony 5 członków, prowadzony przez Seok-Tae (Kim Yun-Seok), porywa chłopca o imieniu Hwa-Yi i wychowuje dziecko jak własnego syna. Kiedy chłopiec kończy 17 lat (Yeo Jin Goo), członkowie gangu postanawiają go przeszkolić tak, aby stał się śmiertelnym zabójcą. Uczestniczy z nimi w swoim pierwszym morderstwie, w wyniku czego Hwa-Yi dowiaduje się czegoś o własnej przeszłości. To, czego się dowiaduje o swoim pochodzeniu decyduje o tym, co teraz zrobi i kim się stanie.

Trailer:

[youtube]6EODuG-0Y9E[/youtube]

Re: [2013] HwaYi: Monster Boy

: 17 wrz 2014
autor: JoannaB
Bardzo chcę ten film obejrzeć! Czy ktoś oprócz mnie? Niesamowicie niski głos ma ten chłopak, który gra główną rolę. Stanowi to duży kontrast do jego młodzieńczej urody. Teraz dopiero obejrzałam trailer i jakoś mnie nie zachwycił, ale i tak obejrzę. Na koreańkich filmach często się bardzo pozytywnie zaskoczyłam, nawet po kiepskim trailerze. Dzięki za wstawienie! :)

Re: [2013] HwaYi: Monster Boy

: 19 wrz 2014
autor: KartoflAnka
JoannaB pisze:Bardzo chcę ten film obejrzeć! Czy ktoś oprócz mnie? Niesamowicie niski głos ma ten chłopak, który gra główną rolę. Stanowi to duży kontrast do jego młodzieńczej urody. Teraz dopiero obejrzałam trailer i jakoś mnie nie zachwycił, ale i tak obejrzę. Na koreańkich filmach często się bardzo pozytywnie zaskoczyłam, nawet po kiepskim trailerze. Dzięki za wstawienie! :)
Polecam ci film, momentami jest sztampowy i koreańsko- przewidujący, ale sama obsada zapewnia świetną rozrywkę. Kawał dobrej roboty zrobili tutaj aktorzy, Momentami małe niedociągnięcia, ale ja lubię takie skoki akcji, bo wtedy mnie trzyma film w niepewności do ostatniej chwili.

Re: [2013] HwaYi: Monster Boy

: 02 paź 2014
autor: Mizuki
Yeo Jin Goo to jednak Monster Boy...strach sie bać jak jeszcze podrośnie :rolly: :rolly: :rolly:
Jest chłopak świetny bez dwóch zdań i trzymał poziom swoich starszych "tatusiów" na planie, a trzeba przyznać, że miał calkiem ciekawe towarzystwo.

Film trochę nierówny..pod koniec jakoś robiło się słabiej....pytam się co z CCTV? przecież bez tego nikt w Korei nie funkcjonuje? :confuse:

Świetna rozrywka w koreańskim stylu...
ufff, młody wymiata, wymiata .... i ten mundurek :ashamed: uroczo :melt: ...