[2014] The Pirates

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[2014] The Pirates

Postautor: Mizuki » 25 paź 2014

The Pirates [2014]

Obrazek

Tytuł: The Pirates
Po latynizacji: Haejuk: Badaro Gan Sanjuk
Hangul: 해적: 바다 로 간 산적
Reżyseria: Lee Suk-Hoon
Scenariusz: Cheon Seong-Il
Data produkcji: 06 sierpnia 2014
Czas trwania: 130 min.
Dystrybutor: Lotte
Język: Koreański
Kraj: Korea Południowa

[b]Obsada:
Kim Nam Gil - Jang Sa Jung
Son Ye Jin - Yeo Wol
Sulli - Heuk-Myo
Kim Tae Woo - Moh Heung Gap
Lee Kyoung-Young
Yu Hae Jin
Oh Dal Su
Ahn Nae Sang
Park Cheol Min
Jo Dal Hwan - San Man
Kim Won Hae

Obrazek

Opis:
Zapowiadane jako koreańska wersja "Piratów z Karaibów". Historia osadzona w czasach dynasti Joseon obraca się wokół olbrzymiego wieloryba, który połknął pieczęć królewską.

Kim Na Gil jako Jack Sparrow goniący za Moby Dick? To trzeba zobaczyć...

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2014] The Pirates

Postautor: Eggie » 26 paź 2014

Ja to widziałam w sierpniu.... czy takie dobre, to nie wiem. W zasadzie chyba zależy od tego, czy ktoś lubi aktorów ha ha Ani KNG ani tym bardziej SYJ mi się aktorsko nie podobają, a ona mnie w ogóle nie przekonuje.

Totalnie zrobione na Piratów z Karaibów, dużo, dużo akcji, aż za dużo. Wątek miał trochę dziur, ale wyobrażam sobie że w takich filmach to nie jest najważniejsze :lol: :lol: Za to dużo fajnych pobocznych postaci, nie wiem czemu wszyscy tak psioczą na panienkę z f(x), miała miłą rolę, choć małą....

Za dużo już nie pamiętam, ale wiem, że drugi raz bym za to nie zapłaciła :D Lepiej na kompie obejrzeć ha ha
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 11 lis 2014

Eggie pisze:
Totalnie zrobione na Piratów z Karaibów, dużo, dużo akcji, aż za dużo. Wątek miał trochę dziur, ale wyobrażam sobie że w takich filmach to nie jest najważniejsze :lol: :lol: Za to dużo fajnych pobocznych postaci, nie wiem czemu wszyscy tak psioczą na panienkę z f(x), miała miłą rolę, choć małą....

Za dużo już nie pamiętam, ale wiem, że drugi raz bym za to nie zapłaciła :D Lepiej na kompie obejrzeć ha ha

Powiem kótko...ten film to jedna wielka dziura, a nawet lej po tych wszystkich zastosowanych efektach i fajerwerkach.

W zasadzie ładne widowisko bo i główna mi się podobała, a KMG-la w takiej roli jeszcze nie widziałam. Motyw ferajny był dość zabawowy, ale całkowicie przegadany, bezsensu.
Dwie godziny oglądania, a ja nie załapałam fabuły :confuse:

Ten miszung to pomieszanie Piratów z Karaibów, Mobi Dicka z Robin Hoodem, gdzie KMG był Tarzanem. Jakby tego było mało to dowalili Robinsonem i Błękitną Laguną kończąc na motywie z Hot Shotsa...Nawet fragmenty Uwolnić Orkę cz.8 wepchnęli...Scena sikaniaw morzu na zasze pozostanie w mej pamięci :rolly:

Dużo tego, dużo i przez to "dużo" wyszło jak wyszło...Być może należało poczekać na jakieś lepsze tłumaczenie bo fabuła nie trzymała się kupy...o co chodziło z tą pieczęcią, kto ją w końcu miał? po kiego oni ze sobą walczyli? dlaczego tata wieloryb miał proporzec wetknięty w grzbiet? ktoś wie? :rolly:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 03 sty 2015

Takie to sobie. czekałam specjalnie na dobrą jakość i jakieś normalne napisy. Wszystko tu jakieś zagmatwane, w dodatku posklejane, jakby ktoś po pijaku te sceny dopasowywał.Jedyny plus Kim Na
Gil, chociaż dla mnie to chłopek roztropek, to fajnie udawał Jacka luzaka. To na tyle. Serio, szkoda czasu na ten film. :shake: Nie myślałam, że to bedzie aż takie słabe, dla obrony parę fajnych scen i tekstów, całą resztę po prostu podpierałam brodę z nudy.

Wróć do „K-movie”