[2015] Veteran

filmy z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak
Posty: 2345
Rejestracja: 16 gru 2009

[2015] Veteran

Post autor: KartoflAnka » 12 lut 2016

Obrazek
Obrazek


Podstawowe informacje:
Tytuł: Veteran lub 베테랑 /be-te-lang/
Ilość odcinków: 1
Czas: 124 minuty
Data emisji:5.08.2015
Rodzaj: akcja, sensacja, komedia
Obsada: Hwang Jeong-min jako Seo Do-cheol( policyjny veteran)
Yoo Ah-in jako Jo Tae-oh ( milioner)
Yoo Hae-jin jako Choi Sang-moo
Oh Dal-soo jakoTeam leader ( szef oddziału) Oh
Jang Yoon-ju jako Miss Bong ( wygrywa w tej roli ta aktorka)
Kim Si-hoo jako Detektyw Yoon

Opis: Po unieszkodliwieniu międzynarodowego gangu, zajmującego się przemytem aut luksusowych detektyw Do- Cheol zostaje zaproszony do klubu nocnego, gdzie poznaje milionera, pretendenta do objęcia Tronu ( heheheh) w jednej z wielkich firm w kraju -sunjin Group. Detektyw Do- Cheol jest świadkiem niezbyt grzecznego zachowania milionera i uważa,że młody chłopak zachowuje się w niewłaściwy sposób. Detektyw wyraźnie widzi, że młody chaebol to narkoman, chociaż rozstają się w pokoju, policjant postanawia mieć na oku Tae Oh.
Pewien kierowca ciężarówki, który wcześniej pomógł detektywowi
protestuje, wraz ze swoim 9- letnim synem w sprawie zaległej wypłaty. Zostaje zawleczony do gabinetu Tae- oh, gdzie rozgrywa się masakryczna scena, której jego syn jest świadkiem. Pobity i upokorzony kierowca ciężarówki zostaje znaleziony w szpitalu po próbie samobójstwa. Jego syn dzwoni do detektywa, który zaczyna podejrzewać, że nie do końca była to próba samobójcza. zaczyna on drążyć temat Sejin Group oraz zachowania młodego milionera. Po drodze napotyka wiele przeciwności,ale przekonany o winie milionera robi wszystko, żeby ten zapłacił za swoje postępowanie. Pomagają mu koledzy z oddziału, chociaż nie jest to łatwe, gdyż macki chaebola sięgają wszędzie. Czy naszemu policjantowi uda się osiągnąć cel? ( opis własny kartoflany)

Ode mnie: Kawałek świetnego kina sensacyjnego i zabawnych scen walki z na prawdę poważnym tematem w tle. Obsada genialana, ani sekundy nudy czy niespójności w fabule. Świetne kino na początek tego roku. Yoo Ah In wygrał tą rolą u mnie życie. Jest genialnym narko - dupkiem. Do tego cały oddział policyjny i ich gagi podczas walk czy teksty - nie można się nie zakochać. I Miss Bong, bohaterka drugiego planu, której nie można przegapić. Świetne kino akcji. Naprawdę polecam.
Trailer:
[youtube]dCCZFkShCQk[/youtube]


ODPOWIEDZ