[2016] Unforgettable

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Skaza
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

[2016] Unforgettable

Postautor: Skaza » 25 cze 2016

Obrazek

Tytuł: Unforgettable/Pure Love
Hangul: 순정
Latynizacja: Soonjung
Reżyseria: Lee Eun-Hee
Scenariusz: Han Chang-Hoon, Lee Eun-Hee
Gatunek: melodramat

Obsada:
Do Kyung Soo jako Beom Sil
Kim So Hyun jako Soo Ok.
Yeon Jun Suk jako San Dol
David Lee jako Gae Duk
Joo Da Young jako Gil Ja

Opis: Podczas prowadzenia programu na żywo, prezenter radiowy dostaje list odnoszący się do wydarzeń z jego młodości. We wspomnieniach z tamtych czasów przedstawiona jest historia przyjaźni piątki przyjaciół i ich pierwsze miłości.

Ode mnie: W sumie w opisie nie ma co dodawać, bo film faktycznie skupia się na przyjaźni i na miłości. Szczerze powiedziawszy, myślałam że to jest lekki film i jak się do niego zabierałam, nie spodziewałam się, że będę beczeć przez pół godziny… :grumble: Historia nie jest jakąś nowością, jest dziewczyna która ma niesprawną nogę i czwórkę oddanych przyjaciół, którzy pomagają jej przetrwać ciężkie chwile. Są pierwsze miłości, jakieś zazdrości, trochę kłótni i niewypowiedziane żale… Ogólnie film nie był zły, kręcony w pięknej scenerii, ale nie było w nim nic nowego i jak dla mnie był trochę przydługi, przyznaję: strzałkowałam. Gdyby nie Kyung Soo i jego wielki nos w obsadzie, to raczej bym się za to nie zabierała. Osobiście bardziej podobała mi się jego rola psychola-mordercy w Hello monster niż zakochanego małolata z przygłupawą miną. Film raczej dla ludzi którzy lubią się powzruszać na melodramacie albo chcą po prostu pooglądać idolka z EXO :)

Nikt nie jest bez Skazy.
Obrazek

Wróć do „K-movie”