[2006] Fly, Daddy, Fly

filmy z Korei
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 10 paź 2009

Fabuła może nieskomplikowana, ale film całkiem fajny. Wyścigi z autobusem były niezłe, za to ostatniej walki nie obejrzałam całej i, kiedy spojrzałam później na ich twarze, tylko sobie pogratulowałam ^^'
Wiem, że to nie mogło się skończyć inaczej, ale trochę mnie zirytowało to, że przez całą walkę wygrywał... ten... no, ten bokser xD' A nagle ten drugi się podniósł, ledwie żywy, i oczywiście wygrał. Irytujące.

Awatar użytkownika
udsi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: udsi » 12 paź 2009

aaaa świetny film.... i przede wszystkim lee jun ki :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 03 mar 2010

oglądałam wczoraj po dość długim czasie [kumpela dostała fazy na LJK i chciała koniecznie coś obejrzeć, a miałam pod ręką]
ok, film fajny, chociaż nie rozumiem wszystkich powyższych zachwytów, bo niczym szczególnym mnie jednak nie powalił. może poza kopami z półobrotu xD dla mnie to takie 2 godziny gapienia się na LJK, czyli rzecz bardzo przyjemna, no ale bez przesady. w ogóle troche absurd był z tym gonieniem autobusu i w ogóle, mmm, poza tym wątpie że naprawdę w kilkadziesiąt dni da się na tyle poprawić kondycję... no ale to film, nie oczekujmy wiarygodności, eh xD i w ogóle to jestem spaczona, bo na tej scenie z kierowcą autobusu, w której dzieci jeździły na rolkach, moje pierwsze skojarzenie to było "pedofil" >D tak złooo ze mnie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 maja 2010

Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie żeby coś z nim obejrzeć bo tak na dobrą sprawę to miałam na koncie tylko dwie jego produkcje - te najbardziej oczywiste.
I tak sobie wczoraj przejrzałąm jego filmgrafie i doszłąm do wzniosku że mam jeszcze dwie rzeczy z nim, no a że film krótszy niz drama no to :P

Jun Ki miał rolę jak to rola, nic nowego w takiego typa to się raczej wnieść nie da, ale powalał mnie wszystkim - wyglądem, fryzem, uśmiechem, tym jak się bił :D jak mi włsoy odrosną, robie sobie fryz a la on w tym filmie ^^
Bohaterm filmu był oczywiścei daddy :D Jaki ja miałam ubaw po pachy po prostu z niego :D Jak przychodził do domu z podbitymi oczami i żona tylko patrzyłą :D jak przyszedł w zółtym elastycznym kombinezonie, jak biegł za autobusem... :D Hhehe....
No i koledzy Juk Kiego byli boscy :D
Aaa, i fajna piosenka w tle :P

Przyzwoicie spędzony czas :) Chociaż wolę JunKiego w długich włosach, wiec chyba czas za Iljimae się wziąć ,tym bardziej ze prawnik z PP ... <3
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-movie”