[2007] Strongest Romance

filmy z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2007] Strongest Romance

Postautor: martulex » 11 sty 2007

---------------------------------------------------------------------

Zwariowana reporterka i wyluzowany policjant.
Co ich łączy ? Absolutnie nic...
Co ich połączy ? Przezabawny wypadek, który
sprawi, że piękny policjant trafi do szpitala...

Tra ta ta ta ... po zwiastunie wnioskuję iż będzie
jedną z najbardziej zakręconych i zarazem
prześmiesznych komedii romantycznych,
którą to zaprezentują nam Koreańczycy
w 2007 roku...

-----------------------------------------------------------------------

Obrazek

Tytuł org. : 최강 로맨스

Tytuł ang. : Strongest Romance / BEST COUPLE / The Perfect Couple / Choegangromaenseu

Gatunek : Komedia romantyczna

Data emisji : 25 styczeń 2007

OBSADA :

Lee Dong Wook jako Kang Jae Hyuk

Hyun Young jako Choi Su Jin

OPIS

Gdy uparta reporterka jaką jest Choi Su Jin (w tej roli Hyun Young, osobiscie za nią nie przepadam, ale po obejrzeniu zwastunu i paru wywiadów wyrobiłam sobie pozytywne nastawienie) obiera sobie za cel by sprostać swym zawodowym ambicją zaczyna robić się niebezpiecznie. Ta młoda, piękna i całkowicie zbzikowana osóbka to chodzący pech sam w sobie. Gdzie się nie obejrzeć wywołuje lawinę problemów, lecz jest przy tym urocza i totalnie przekomiczna, więc mozna jej to wybaczyć :wink: Zabawny przypadek sprawia iż wpada na nią niezwykle przystojny, charyzmatyczny i bardzo pewny siebie policjant Kang Jae Hyuk (w tej roli Lee Dong Wook --- tak, tak moje Panie ten przystojniak z My Girl, który to ukradł Junkowi dziewczynę), który tak się składa jest w ferworze własnej pracy. Ich pierwsze spotkanie owocuje wizytą w szpitalu, a to wszystko z winy Choi Su...tak zaczynaja się przedziwne perypetnie owej dwójki....

Fotki :

Obrazek --- > hahaha i stąd ta wizyta w szpitalu ^^
Obrazek

Zapowiada się naprawdę interesująco i przekomicznie :] Już sobie ostrzę pazurki na tą produkcję ^^

OST

01 최강로맨스 -현영, 이동욱
02 강재혁 프롤로그 -손무현
03 최수진 프롤로그 -손무현
04 추격- 손무현
05 오기자 등장 -손무현
06 스테파니의 죽음 -손무현
07 엉뚱한 상상 -손무현
08 최강테마 (Main Theme) Original Ver -손무현
09 최강테마 (Main Theme) Rag Time Ver -손무현
10 최강보고서 -손무현
11 잠복근무 -손무현
12 돌발상황 -손무현
13 G Club 등장 -손무현
14 위기의 강재혁 -손무현
15 회상 -손무현
16 최강테마 (Main Theme) Piano & String Ver -손무현
17 폐차장 결투 -손무현
18 화염병 제조 -손무현
19 오기자의 복수 -손무현
20 마지막 결투 -손무현

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 11 sty 2007

No no, ciekawie się zapowiada, chociaż ja tak szczerze to niezbyt lubię tę aktorkę, za to LDW.. *ciacho*
Mam nadzieje, że szybko pojawi się to na CB :) zwłaszcza, że już za niedługo premiera :)

=edit=

obejrzałam zwiastun i jeszcze bardziej podoba mi się ten film ^_^
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Postautor: Katimon » 11 sty 2007

aaaaaa ja to koniecznie musze miec:P...ogladalam wlasnie zwiastun i malo nie spadlam z kresla...powalila mnie akcja jak ona w niego rzucila nozem :P...to bylo dobre:]....no i ta akcja na koncu jak rzucaja w nia podpalona butelka... LOL to bylo dobre:P
''Tam gdzie jestes ty tam bede i ja...czyli tam gdzie spotkaja sie nasze marzenie''
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 12 sty 2007

Oglądając z pięć wywiadów przy każdym byłam zdziwiona chemią jaka między nimi istnieje. Coś niesamowitego, widać świetnie się bawili kręcąc ten film i oczywiście uczestnicząc w wielu sesjach fotograficznych...
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 16 sty 2007

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Naprawdę nie mogę się doczekać !!
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 21 mar 2007

ouu yeeeaah ;D
koniecznie muszę to obejrzeć ;D
bardzo lubię tę aktorke, chociaż znam ją jedynie z love letter.. XD a i aktor znany i lubiany.. (chociaz w my girl wolałam junkiego.. xD ale to nic nowego, hyhy)
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 04 kwie 2007

nie znam tych aktorów ale trailer jest raczej przekonujący...to znaczy...czuje, ze to będzie normalnie rewela!!!!hehe!

P.S. Mocny jest ten moment kiedy naśladuje jej głos no i ten kiedy ona w niego nożem rzuca tez jest świetny xP
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Atashi » 05 kwie 2007

bua ha ha ha XD już się doczekać nie mogę. Nie no od początku mnie powaliło XD Akcja w szpitalu i z nożem i ten kop policjanta w powietrzu a'la Chuck Norris LOL musze to zobaczyć^^
[url=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/9296/signature02ba3.png[/img][/url]

★ [url=http://arashinews.livejournal.com/]My LJ[/url] ★ [url=http://www.lastfm.pl/user/arashinews/]My Last fm[/url] ★[url=http://xxataashixx.deviantart.com/]My Deviantart[/url] ★[url=http://arashinews.livejournal.com/13173.html]My Drama list[/url] ★
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 06 kwie 2007

Jestem zawiedziona...właśnie obejrzałam ponad połowę, i dalej już chyba nie dam rady ;] No cóż, może za dużo wymagałam, ale ani trochę mnie nie rozśmieszył - jedyne co było dobrego w tym filmie to główny bohater, który wyglądał seksownie i zachowywał się w miarę normalnie, nic poza tym. Niektóre sytuacje może same w sobie i są śmieszne, ale w całym rozrachunku film mnie po prostu znudził, a moje uszy wręcz bolą od pisku jaki wydawała z siebie ta dziennikarka XD Może za ostro potraktowałam ten film, ale piszę "na gorąco" - tuż po obejrzeniu...:)
Obrazek
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 06 kwie 2007

Jestem podobnego zdania, już od dawna nie oglądałam tak świetnie...zgranego trailera, umieszczono w nim najlepsze sceny z tej produkcji. Faktycznie Lee Dong Wook to jeden z przyjemniejszych atutów jakim mógł popisać się Kim Jeong Woo, który starał się wyreżyserować ten film...Szkoda tylko, że wyszło to bardzo mizernie. Po dwudziestu minutach człowiek zaczyna się zastanawiać, gdzie podział się ta ten cały żartobliwy klimat ze zwiastunu, jednak gdy przebrnie się przez kolejne odsłony to niestety oczy się otwierają ze zdziwienia, gdyż gatunek jakim jest komedia zaczyna się ulatniać na rzecz dramatu. I tu mnie jednak rozbawiła sytuacja, w której to bohater przechodzi jakąś wydumaną traumę z powodu wydarzenia, które normalny policjant przyjąłby z godnością i jako takim spokojem, przecież to powinna być rutyna. A jednak, reżyser nas zaskakuje dołującym ujęciem i wprowadza sztuczny tragizm sytuacji. A fe, kolejny minus. Gdy dobrnęłam do końca to pierwszym stwierdzeniem jakie nasunęło mi się na myśl było: jakim cudem można było schrzanić tak genialny pomysł, przecież to mogła być komedia roku, a tak mamy jakieś zwykłe popłuczyny zaprawione kiepskim humorem, który w pewnych momentach zaczyna powodować lekkie znużenie.

Podsumowując, jeżeli widzieliście trailer to nie traćcie zbędnie czasu na oglądanie całości, bo i tak ujrzeliście najlepsze fragmenty tej produkcji :> Jestem zniesmaczona takim obrotem sytuacji, zwłaszcza, że czekałam na ten film od baaaaardzo dawna. I by jeszcze bardziej zlinczować tą pseudo komedię wystawiam zasłużone 5.5/10. Nota lekko naciągana, ze względu na parę głównych aktorów, która w moim odbiorze zagrała na przyzwoitym poziomie.
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 07 kwie 2007

Jednak zmusiłam się do obejrzenia do końca - pod koniec film staje się odrobinkę ciekawszy, ale nie na tyle żeby film można było nazwać ciekawym O_o Dziwne wątki, które ani realistyczne, ani śmieszne nie były, jedyne co mnie trochę rozbawiło to te sceny w trakcie pojawiania się napisów - jak na komedię to trochę późno XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Reiha » 06 maja 2007

trailer do tego film jak inni pisali boski i smieszny, ale sam film hmmm... zwalony, to miala byc komedia a zrobil sie kryminal z dramatem... nie lubie tej aktorki i jej piskliwego glosu, glowny aktor ssuuppeerr, na muzyke jakos nie zwrocilam uwagi XD
If only that day I hadn't met you,
I wouldn't be having these feelings.
These feelings are racing throught me and I want them to reach you
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aniabourne » 06 maja 2007

mi się ogółem film podobał... uśmiałąm się przy nim z kumpela nieźle^^...nawet fajnie połączyli komedię z kriminałem=> chociaż przewaga komedi.... a co do aktorki to fakt...strasznie piskliwa...a co do aktora to awwww super :D w sumei obejrzałąm ten film tylko dlatego, ze on tam grał i o wiele lepiej wyglądał tu niż w My girl ^^
[img]http://img165.imageshack.us/img165/1233/yamapi18es3sn0.jpg[/img]
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 12 sie 2007

Ostatnio sobie pomyślałem, że już dawno nie obejrzałem żadnego filmu tylko same dramy! No to w końcu sobie myślę przerwę dramowy czas (oczywiście oczekuję Coffee Prince:P) i obejrzę sobie kilka filmów.

Zaskoczył mnie tytuł filmu "Best Couple"! O! Myślę sobie, że będzie to świetny film! Romantyczny i śmieszny.

Początek w ogóle był marny, później lekko wciągnąłem się w fabułę, aby później (gdy przyszła część dramatu:P) znowu się nudzić!

Wiele absurdalnych sytuacji i wręcz nie możliwych. Dziwna była ta mafia narkotykowa, taka, że w ogóle się nie kryła, broni nie miała i w ogóle jeden koleś pokonał połowę z niej!!!!

Na plus idzie aktorka (mnie się podobał jej głos) i aktor, i ostatnie sceny oczywiście z naszej bohaterki UNNI:P Aha i zawiodłem się, tytuł filmu "Best Couple" .... Spoiler! a tu oni nawet parą nie zostali, ani nawet miłości nie wyznali, ani nawet nie było pocałunku (nie liczę cmoka) ....

Film można polecić dla osób, które są znudzone lub nie mają co innego do roboty... ale dla innych... znajdźcie sobie inny film!:)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 07 wrz 2007

Film zaczęłam oglądać z podejściem, że to będzie komedia - jak dla mnie komedia to to nie jest. Ogólnie o filmie - moim zdaniem raczej kiepski. Jedyny plus to para głównych bohaterów. Nawet mi się nie chce komentować w jakiś bardziej rozbudowany sposób.
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?

Wróć do „K-movie”