[2007] Strongest Romance

filmy z Korei
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 15 paź 2007

mnie się ten film podobał...co prawda nie urzekł mnie tak jak trailer no ale cóż...nie można mieć wszystkiego. Aktor prowadzący to niezwykłe ciacho w doskonałej obróbce, booooo....pamiętam go tylko z 'My girl', a tam grzecznego chłopaczka grał, więc taka odmiana wizerunku jest baaaałdzo miła :) Aktorka, nie będę ukrywać, denerwowała mnie swoim głosem, ale też charakter postaci jakoś mi do gustu nie przypadł....ocena 7/10

Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 06 sie 2008

Mi się film podobał. Tzn nie jest to jakaś rewelacja, ani nic z tych rzeczy, ale przyjemne kino. Głównym atutem jest Lee Dong-Wook, który prezentuje się rewelacyjnie:) Musiałam ten film obejrzeć właśnie dla niego, bo po My Girl bardzo go polubiłam:) Mnie główna aktorka nie irytowała, śmieszyło mnie to jej skrzeczenie, ale rozumiem, że innych to mogło denerwować, bo ja również bardzo zwracam uwagę na głos - np. mnie niezmiernie pzreszkadzał głos Kim Sun-Ah z MNiKSS, no dosłownie pod koniec to już jej słuchać nie mogłam, zresztą My Name is Kim Sam Soon to jedna z moich znielubionych dram, którą natomiast się wszyscy zachwycają, ale to nie ten wątek:) No więc główna aktorka dla mnie zabawna i nawet urocza, jej głosik pasował do roli:) Faktycznie film momentami przydługawy, ale ja się jakoś specjalnie nie nudziłam, wręcz przeciwnie, oglądałam z zainteresowaniem:) Pod koniec są najlepsze sceny: "Który z Was zrobił mi tą fantastyczną fryzurę?" "Wąsacz?" Czyli scena jak koleżanka dziennikarki goni z tymi butelkami biednego kolesia, haha sam się aż poddał, bo miał jej dość:) Na tym się uśmiałam:) No i scenki z napisów też fajne, jak dziennikarka pokazuja jak trzeba powalać złoczyńców;) Polecam, ale głównie fanom Lee Dong-Wooka;)
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 06 sie 2008

Fajny film chyba jeden z "lepszych" filmów z LDK
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 03 lut 2009

Film jest prześmieszny!Oglądałam go ze znajomymi tyle razy,że nawet mi przyszło do głowy,by zrobić do niego napisy.Tak też się stało,jako,że moim znajomymi nie bardzo leży język koreański(ja uwielbiam go słuchać) i napisy angielskie -wykonałam wersję domową,poświęciłam cztery godzinki i przetłumaczyłam/ Jest kupa błędów zapewne i nie wszystkie linijki są dopasowane,ale nie to jest najważniejsze. Ubaw był po pachy!Polecam wszystkim,którzy lubią się śmiać i zawiesić oko na przyzwoicie wyglądających ciałkach.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 01 sty 2010

kocham, kocham, kocham! Lee DongWooka, ofc xD, ale film też był świetny. rewelacyjny wręcz!
nasz policjant był przeprzeprzekjutny z tą swoją fobią ostrych przedmiotów. jeszcze w postaci z takim tempermentem Wookie sprawuje się super. i LDW + papieros = <3
dziennikarka. głos miała potworny, ale naprawdę ją polubiłam. dziołcha z jajami i strasznym pechem (patrz rzucanie koktailami Mołotowa xD).
kłótnie i dogryzanie sobie głównych bohaterów strasznie mi się podobały.
z postaci drugo planowych podobała mi się ta laska, która była w redakcji razem z dziką dziennikareczką. macanie kolesia po tyłku mnie rozwaliło xP albo jak na końcu goniła gangstera a koktailami za zniszczenie jej fryzury <3

ah~ jeszcze kiedyś napewno wrócę do tego filmu. ^^
Obrazek
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 09 maja 2010

Właśnie skończyłam oglądać.
Przez pierwsze 10minut walczyłam ze sobą, żeby go nie wyłączyć, bo głos Soo Jin był nie do zniesienia. Ale powtarzałam sobie "Dong Wook. Popatrz na Dong Wook'a..." i jakoś zniosłam jej głos. xD Większość jej dziwnych wybryków mnie nie bardzo bawiła, wręcz irytowała, no ale może to przez ten głos...
No i zabiła Stephanie... :(
Moją mistrzynią z tego filmu pozostanie Dong-sook :D Ta kobieta każdym swoim zachowaniem potrafiła mnie zabić xD

Co do fabuły- banalna, oklepana, wszystko było do przewidzenia, ale i tak miło mi się oglądało film (no gdyby nie TEN głos... :P), aczkolwiek uważam, że niektóre sytuacje powinni bardziej rozwinąć, choćby rozmowę między Soo Jin i Jae Hyuk po tej aferze... "Wiem, że to nie ty zrobiłaś, więc nie rób tego nigdy więcej" jakoś niezbyt mnie nasyciło...
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [2007] Strongest Romance

Postautor: Cherry » 18 sty 2011

nie wiem czemu zawsze omijałam szerokim łukiem ten film.. a był całkiem fajny :D
dużo śmiesznych momentów, interesujący bohaterowie.
nawet głos Dziennikarki niespecjalnie mi przeszkadzał (może dlatego że mam przyjaciółkę która ma hmm.. nietypowy głos ;p ale bardziej mnie interesują głosiki niektórych Japonek)
7/10

Wróć do „K-movie”