[2004] Temptation of Wolves

filmy z Korei
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

[2004] Temptation of Wolves

Postautor: emenemsbis » 20 lut 2007

Temptation of wolves (2004)

Obrazek
Romance of Their Own / Temptation of Wolves /Neukdaeui yuhok
Director: Kim Tae-Gyun
Writer: Kim Tae-Gyun, Kang Geun-Hyang, Kang Yoo-Sun
Romans/Dramat

Obsada:

Jo Han Sun
ur.: 17 czerwiec 1981r.
wzrost: 187cm
waga: 73kg
grupa krwi: A

Kang Dong-won
ur.: 18 styczeń 1981r.
wzrost: 186cm
waga: 68kg
grupa krwi: B

Lee Cheong-ah
ur.: 25 październik 1984r.
wzrost: 165cm
waga: 46kg
grupa krwi: A

Zauważyłam że parę osób obejrzało ten film, jednak nikt nie napisał nic o nim na Doki Doki. Jako że jestem jeszcze pod wrażeniem tego filmu, postanowiłam coś napisać :)

Opis...a raczej krótki wstęp

Po śmierci taty młoda dziewczyna (w tej roli Lee Cheong-ah) wraca po 4 latach mieszkania na prowincji do Seulu. Wraca do mieszkania matki, gdzie mieszka również jej ojczym i dwójka rodzeństwa. W Seulu spotyka dwóch chłopaków - a zarazem swoich przeciwników, którzy walczą o jej względy. A to dopiero początek całej lawiny zdarzeń.

Coś ode mnie

Już sam początek mnie urzekł (uwielbiam ciekawe rozwiązania graficzne i połączenie ich z muzyką ... taki mój fetysz :P ) - wprowadzał taki stan niepokoju, a potem było jeszcze lepiej. Przyznam się, że nie czytałam żadnych recenzji tego filmu i nie wiedziałam kompletnie o czym jest. I chyba dzięki temu tak bardzo mi się ten film spodobał. Dlatego starałam się napisać jak najmniej, żeby nie zepsuć zabawy tym co jeszcze tego filmu nie widzieli ;] Na początku miałam wrażenie że jestem na jakiejś karuzeli - co chwila działo się coś nowego, ale mimo wszystko film był spójny, a na koniec wzruszający. A naprawdę rzadko kiedy płaczę przy filmach...a co dopiero jak bóbr XD

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 20 lut 2007

Film jest po prodtu boski ^^ uwielbiam go, to jeden z moich ulubionych i szczerze przyznam, że również na nim strasznie płakałam ^^ TOW to taki film, którey można oglądac kilka razy bez znudzenia ^^ polecam gorąco :)
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yumi » 20 lut 2007

kocham ten film widziałam kilka razy ale zakażdym razem doprowadza mnie na skraj załamania nerwowego za co go "nie cierpie" Przejście pomiędzy filmem komediowym jakim na początku jest do pochłaniacego odbiorce w całości dramatu jest cudowne. I nawet pewne niemożliwe i nierealne z punktu medycznego doswiadczenia nie były w stane zakłócić przyjemności oglądania. Oczywiscie każde oglądanie wiżae się z małym potopem, zużyciem kontenera chusteczek i ogólnym odwodnieniem organizmu. Gorąco polecam :)
*LJ* Last*
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 20 lut 2007

na mojej liscie ulubionych filmow to #1 i to juz od bardzo dawna hihi HanSuna kocham od czasow NonStopa i paru slodkich CM no a Kang Dong-won to generalnie jeden z moich fav aktorow wiec filmu nie moglam przegapic :P bardzo polecam bo film mozna ogladac naprawde WIELE razy i nadal jest swietny ^3^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 21 lut 2007

film super na koncowce tak strasznie plakalam ze wygladalam pozniej jakby ktos mnie pobil :P

Polecam wszystkim ktorzy go jeszcze nie widzieli ^^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aniabourne » 21 lut 2007

Ja właśnie go nie oglądałam JESZCZE!!! jakoś mam go na oku od dawna, ale nigdy nie mogę się jakoś skusić, żeby go ściągnąć =( ale jutro chyba to zrobię i w końcu obejrzę xD xD
[img]http://img165.imageshack.us/img165/1233/yamapi18es3sn0.jpg[/img]
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 21 lut 2007

aniabourne - naprawdę polecam :) Sama nie bardzo mogłam zabrać się za ten film, a teraz żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej :) Aktorzy grają przekonywująco, muzyka doskonale to uzupełnia, historia zaskakująca...normalnie boski film :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 21 lut 2007

Ooo... no proszę. Jeden z moich ulubionych filmów!
Czy trzeba mówić więcej ?:D
Wiele z niego nie pamiętam już gdyż oglądałam go jakiś czas temu...ale wiem, że na prawdę mnie wzruszył, kilka razy rozbawił i wzbudził moją sympatię na tyle, aby uplasować się w gronie moich ulubionych filmów ;)
Nie mam jakiegoś specjalnego filmu... mam taką grupkę którą bardzo lubię więc... chyba nie muszę więcej tłumaczyć ;)
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam, bo na prawdę warto :)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 22 lut 2007

Poczytałem wasze komentarze i stwierdziłem, że ściągnę. Obejrzałem i teraz nie pozostaje mi nic innego jak się z wami zgodzić. Film jest naprawdę suuuper. Świetne połączenie komedii i dramatu. Właściwie wszystko w tym filmie jest extra, od zdjęć po muzykę. Nie zostaje mi nic innego jak dodać ten film do mojej prywatnej, niespisanej listy ulubionych filmów ^____^
Awatar użytkownika
Wolin
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Wolin » 22 lut 2007

raistlin86 pisze:Poczytałem wasze komentarze i stwierdziłem, że ściągnę. Obejrzałem i teraz nie pozostaje mi nic innego jak się z wami zgodzić. Film jest naprawdę suuuper. Świetne połączenie komedii i dramatu. Właściwie wszystko w tym filmie jest extra, od zdjęć po muzykę. Nie zostaje mi nic innego jak dodać ten film do mojej prywatnej, niespisanej listy ulubionych filmów ^____^

Zrób mi elo przysługę i podaj swoją ocenę w skali od 1 do 10, ok? :wink: Bo tak się zastanawiam czy ściągać.
Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 22 lut 2007

W skali od 1 do 10 daję mocne 8.
Awatar użytkownika
vs
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: vs » 23 lut 2007

Film mi sie bardzo podobal :) polecam go wszystkim ;] tez ogladalam go juz jakis czas temu ale pozostawil bardzo pozytywne wspomnienia... :]
" I work like a slave to become a master"
[url=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/2566/jpegtoppr0.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
teck
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: teck » 23 mar 2007

Film oglądałem jakieś 3 lata temu a ciągle lubię nie niego wracać.
Ciekawa historia i sporo akcji. Ostatnia walka bardzo ciekawie zrobiona.
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 23 mar 2007

Ja również uwielbiam ten film :)
Widziałam go podobnie jak Teck pare lat temu, ale mam do niego ogromny sentyment. W odróżnieniu od większości podoba mi się ten "odtrącony" braciszek i dzięki temu filmowi stał się on jednym z moich ulubionych aktorów.
Poza tym - ścieżka dźwiękowa z tego filmu jest powalająca :D
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 23 mar 2007

Czemu od większości? Mnie też zauroczył odtrącony braciszek, czyli Kang Dong-Won^^ i z tego co zauważyłam, to właśnie większości ten braciszek się spodobał XD To chyba pierwszy aktor który spowodował, że kolejne produkcje z nim oglądałam tylko ze względu na jego udział XD i wcale nie żałuję, bo to naprawdę niezły aktor, który dodaje smaku każdemu filmowi w którym gra^^
Obrazek

Wróć do „K-movie”