[2005] My boyfriend is type B

filmy z Korei
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

[2005] My boyfriend is type B

Postautor: emenemsbis » 24 lut 2007

My boyfriend is type B (2005)
Obrazek

Alternatywny tytuł : B-hyeong namja chingu
Gatunek: Komedia romantyczna

Obsada

Obrazek
Lee Dong-geon
data ur.: 26.VII.1980r.
wzrost: 183cm
waga:65kg
grupa krwi: A (dobrze gra osobnika z grupą B ;) )

Obrazek
Han Ji-hye
data ur.: 29.VI.1984r.
wzrost: 170cm
waga: 47kg
grupa krwi: A

i jeszcze jest Jung Ryeo-Won :victory:

Historia
Historia opiera się o teorię osobowości opartą na grupie krwi (z którą się trochę zgadzam, nawet dużo rzeczy się zgadza z tą grupą B, bo sama takową mam XD ). Główna bohaterka Han-Mi (grupa krwi A) - czuła, delikatna, romantyczna, poważna - zakochuje się z wzajemnością w chłopaku z grupą krwi B - Young-Bin - przystojniaku, który lubi wykorzystywać ludzi i wszystkie nadarzające się okazje, jest samolubny, ale spontaniczny i romantyczny, impulsywny... Przeszkodzić im w tym chce kuzynka dziewczyny, zagorzała przeciwniczka grupy B. Czy para przetrzyma niezgodność charakterów i wścibskość kuzynki?? :)

Ode mnie...
Sympatyczna komedyjka, w sam raz na odprężenie. Nie jest może to zbyt wybitny film, całość trochę psuje impulsywność kuzyneczki, która mnie doprowadzała do szału, ale film da radę obejrzeć i to z uśmiechem na ustach. Taka ocena...7/10. A najbardziej podobało mi się zakończenie. Dla samego zakończenia obejrzałabym ten film raz jeszcze :) No i są dostępne polskie napisy, to jest duży atut dla nie anglojęzycznych. Dodatkowym atutem filmu na pewno jest gra...i uroda głównego bohatera. Może nie jest w moim typie, ale wzbudził we mnie wielką sympatię.

Awatar użytkownika
vs
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: vs » 26 lut 2007

Widzialam ten film jakis czas temu troche mnie zmeczyl .... ale jest sympatyczny i dobrze sie go oglada :) polecam
" I work like a slave to become a master"
[url=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/2566/jpegtoppr0.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 27 lut 2007

mnie również film zmęczył..
ze wszystkich komedii koreańskich tą zaliczam do tych gorszych, co jednak nie oznacza, że film nie jest wart obejrzenia, poprostu są lepsze filmy ;p
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 09 cze 2007

No cóż do genialnych nie należy, ale obejrzeć można - tak na lekkie poprawienie humoru, bo niektóre momenty były naprawdę dobre. Do tego główny aktor strasznie mi się spodobał :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 12 sie 2007

No ten film też obejrzałem. Już dawno temu chciałem go obejrzeć, ale zrobiłem to dopiero teraz...

No film dziwny według mnie, ale przyjemny w oglądaniu i szybko leci czas jak się go ogląda. Niektóre sceny mnie rozbawiły, a niektóre wkurzyły...

Podobało mi się strasznie zakończenie filmu no ale SZKODA, że nie było KISSU!!

Średniak dobrej klasy:)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 17 maja 2009

Super jest ten słodziak, który tu występuje.
widziałam go w minidramce Friends, tez był mniamuśny.
On przypomina mi takiego zachodniego aktora Jamesa Spadera, Co grał Sex, kłamstwa i kasety wideo.
Ale to już star historia, więc większość z was może go nie znać, a fajny był...
Ten tez jest słodziusi, taki do schrupania! :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 17 maja 2009

Oooo... key... no to mi się włączyły wspomnienia ;)
Ten film widziałam wieki temu i była to moja pierwsza jakakolwiek styczność z Koreą ;) I pierwszy chyba lżejszy film z Azji ;) Niewiele z niego pamiętam ale jedną rzecz zapamiętam chyba do końca życia: wino w woreczku ^^ Masakra ;)

No i windę i okrzyk "Siuperman !!!!" :rolly:
A kiedy odryłam ze grał tam Lee Dong Gun przeżyłam szok ;):) Ale właściwie mam same dobre wspomnienia z tym filmem ;) Chociaż wydał mi wtedy sie na tyle abstrakcyjny że nie wracalam do koreańskich komedii romantycznych przez jakieś 2, 3 lata :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 maja 2009

Ja pamiętam z tego filmu tylko, że Lee Dong Gun stał chyba pod oknem , a ta współlokatorka Han Ji Hye gadała o złych stronach faceta spod jego zodiaku czy coś.

Generalnie to .... chyba beznadzieja bo nic więcej nie pamiętam xP Nawet nie wiem jak to się skończyło....

Nie wiem czy wiecie (pewnie wiecie xP),ale główna para aktorów była ze sobą w prywatnym życiu i zerwali na początku zeszłego roku. Jak oglądałam w grudniu MBC Drama Awards to dziwnie się zachowywali wobec siebie. Bo Dong Gun'a pytali o 'When it's at night', a Ji Hye była wtedy prowadzącą całą galę (i w sumie ona pytała xP) i tak gadała jakby go wcale nie znała :D Heh, showbiznes.... lepiej nie wnikać xPPPPP

edit

Ja tam ich lubiłam w Sweet 18 xPPPPPPPPPPPPPPPPPP No co? Jedna z moich pierwszych dram , z czasów kiedy oglądało się jak leciało. XP LOL, przypomniał i się 'pierwszy raz' bohaterów. xPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 03 lis 2009

Oglądałam ten film i normalnie... nie wiedziałam, kto jest głupszy: on - że się zachowuje co najmniej jak pępek świata, czy ona - że z nim jest. Po prostu nie mogłam uwierzyć w jego bezczelność, egoizm i chamstwo. Naprawdę, to jest coś, co trzeba zobaczyć =_="
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 gru 2009

Durny film. Co gorsza - nuda w większości. A tak antypatycznego bohatera w filmie to już dawno nie widziałam...

Dam gdzieś z 5/10 ---> Trochę przewijałam, trochę robiłam co innego... Nie warty zachodu moim zdaniem.
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
martan
Co to jest dorama? o_O

Re: [2005] My boyfriend is type B

Postautor: martan » 23 lis 2011

Obejrzałam, może nie padłam z zachwytu ale dotrwałam do końca. To prawdziwy film instruktażowy jak zakochane kobiety dają się wrabiać takim "dupkom" No i właściwie ta zakochana kobitka powinna im dziękować że w ogóle łaskawie on zwrócił na nią uwagę.... Ja się na tych scenach akurat dobrze bawiłam.
Znam co najmniej kilka kobiet którym to nie przeszkadza a nawet uważają że to normalne że faceci je wykorzystują w ten sposób. Bo on taki biedny, wszystko dla niego, a ja głupia jakoś dam radę aby tylko on był szczęśliwy :-P

Wróć do „K-movie”