[2006] Project Makeover

filmy z Korei
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

[2006] Project Makeover

Postautor: emenemsbis » 26 lut 2007

Project Makeover (Go Go Sister) (2006)

Obrazek

Obsada

Obrazek
Ko So-young
ur.: 1972/10/06

Obrazek
Jo An
ur.: 1982-11-14

Obrazek
Yoo Geon
ur.: 1983/01/21

Obrazek
Lee Joong-moon
ur.: 1983/10/27

Historia
Czy zastanawialiście się czemu wasze życie potoczyło się tak a nie inaczej?? Główna bohaterka tego filmu w wieku 30 lat nienawidzi swojego życia - nienawidzi byłego chłopaka, który ją rzucił, a teraz stał sięsławnym piosenkarzem, i wszystkie niepowodzenia w życiu przypisuje właśnie jemu. W rocznicę śmierci swojej matki nagle nadarza jej się zmienić swoje życie. Na laptopie uruchomił jej się tajemniczy program przenoszący w przeszłość. Czy naprawi swoje błędy? Czy zrozumie, co tak naprawdę było w jej życiu ważne?

Coś ode mnie...
Jest to bardzo sympatyczna komedyjka z przesłaniem. Film oceniłabym dużo wyżej, gdyby nie pewne wkurzające mnie momenty w scenach końcowych, które nie mogły się spełnić...bo jak można dzwonić z komórki do przeszłości??O_o Ale mimo wszystko film był sympatyczny i warty jest obejrzenia...w te dni, kiedy chcecie się pośmiać i odprężyć. Oceniam na 7-8/10

Sceny z filmu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 26 lut 2007

W tamtym tygodniu obejrzałam ten film i byłam nieco zszokowana! Heh, może to dlatego, że wcześniej nie czytałam o czym jest :P Jednego tylko momentu nie skojarzyłam, chodzi mi o ten motyw jak jej przyjaciolka zlamala reke w wypadku.. to dzialo sie w przeszlosci czy w terazniejszosci??

Ogólnie daje mocną 8 :)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 26 lut 2007

Rękę złamała w przeszłości...
Spoiler! kiedy porwała tego piosenkarza i zawiozła go w zupełnie innym kierunku, i mieli wypadek
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Reiha » 07 kwie 2007

obejzalam film przed chwilka i fajny byl podobal mi sie ale nie jest moim ulubionym filmem... taki lajcikowy byl uwielbiam MOON'a przystojny jest... muzyka fajna jedna piosenka taka starsza co mial do niej Yoo Geon tanczyc byla na koncu ktos wie czyje to bo ja kojarze ale nie pamietam czyje to
If only that day I hadn't met you,
I wouldn't be having these feelings.
These feelings are racing throught me and I want them to reach you
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 07 kwie 2007

no ja się Saruś z tobą zgodzić nie mogę.. nie spodobał mi się ani trochę Lee Joong-moon . Nie pociąga mnie ten typ urody, heh xP No, ale w sumie film fajny. Bardzo fajna była Jo An :) Sympatyczna dziewczyna ^%^
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 08 kwie 2007

Ja film widziałam jakieś 3 dni temu, jak mi internet wyłączyli i musiałam sięgnąć do starszych nieco płytek, bo ostatnio ściągnięte były bez napisów ^^ Też nie wiedziałam po co sięgam i w sumie fajnie, bo film mnie mile zaskoczył i oglądało się go bardzo przyjemnie ^^
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aniabourne » 08 kwie 2007

ogółem myślałam, ze filmik będzie śmieszniejszy, ale się rozczarowałam...to fakt ogląda się go przyjemnie, ale nie będzie on nalezeć do moich ulubionych filmów :D
[img]http://img165.imageshack.us/img165/1233/yamapi18es3sn0.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 16 sie 2007

Moje odczucia/spostrzeżenia:
- film można obejrzeć, ale bez rewelacji,
- muzyka - nie pamiętam, choć wczoraj oglądałam, więc za dobra dla mnie nie była,
- koncepcja - interesująca,
- film momentami nawet śmieszny,
- przesłanie - było, ale już w jakimś filmie chyba było podobne (przynajmniej jakoś tak mi się kojarzy, ale nie mówię o jakimś azjatyckim)
- oby dwie aktorki grały moim zdaniem dobrze, do tego były ładne
- 30letnia wersja głównej bohaterki czasami mnie irytowała,
- aktorzy - dobrze zagrali swoje role, ale Yoo Geon bardziej mi przypadł do gustu,
- gdybym miała ocenić to - 6/10
(chyba muszę przestać oglądać na jakiś czas koreańskie produkcje, bo ostatnio nie robią na mnie wrażenia)
I to by było na tyle.
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 lip 2009

Zapomniałam, że to oglądałam niedawno :P

Film średni, albo z rolą, albo z aktorką było coś nie tak, bo była okropnie wkurzająca. Pogmatwane to, cięzkostrawne, no i zgadzam się "Jak można dzwonić z komórki z przeszłości w przyszłość?" To podstawowe pytanie...

Nawet sama fabuła mnie nie zaciekawiła specjalnie, oglądałam go w 3 ratach....

6/10, bo całkiem przyjemne piosenki leciały...

Aaaa, PS. Jo Hani - ten młody, nie stary - był tragiczny...!
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 lip 2009

A ja przez ten film zaczęłam słuchać DEUX i wpadłam w kłopoty zwane lata 90te w Korei 8)

xP
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2006] Project Makeover

Postautor: evelinux » 29 wrz 2010

przybywam na forum zasmarkana i zapłakana, żeby skomentować ten film właśnie.. sam w sobie film był, zgodzę sie z Eggie, średni.. i faktycznie może to wynikać z winy tej roli albo aktorki.. no nie wiem.. strasznie mnie drażnił ten jej pieprzyk na nosie.. ale i tak na koniec się poryczałam.. a jak dla niej na ulicy zatańczył to jeju.. słodkie to było, ze mimo tego jak ona nagmatwała, przez co on tylko bardziej cierpiał.. to on nadal ją przez tyle lat kochał :)

Eggie pisze:no i zgadzam się "Jak można dzwonić z komórki z przeszłości w przyszłość?" To podstawowe pytanie...

oj tak, tak.. też mnie to zaciekawiło.. no ale pomijając sam fakt tego czy to możliwe czy nie.. (bo w końcu podróż w czasie tym bardziej nie jest możliwa..) to i tak takie ciepłe to było.. szczególnie jak zadzwoniła jak jej matka umarła..

Eggie pisze:Aaaa, PS. Jo Hani - ten młody

tak, tak.. nawet trochę przypominał (momentami oczywiście tylko) kjutciastka mojego ze Scandala.

no i...

jako mogłam tego nie poszukać po obejrzeniu filmu xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-movie”