[1998] Ghost in Love

filmy z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Posty: 812
Rejestracja: 02 sty 2006
Lokalizacja: Gdynia

[1998] Ghost in Love

Post autor: allia » 04 mar 2007

**Ghost in Love ** (Jaguimo)


występują: Lee Seong-Jae, Cha Seung Won, Lee Gwang Hun

reżyseria: Lee Gwang Hun

gatunek: romans, fantasy, komedia

rok: 1998


~ * ~ * ~ * ~

Jin Chae-Byeol i Na Han-Soo są parą planującą spędzić resztę życia razem. Jednak po pewnym czasie Han Soo zaczyna romansować z Cha Hyeon-Joo, córką swego szefa, mając tym samym nadzieję na szybki awans (ehh ci faceci :wink:).
Chae-Byeol dowiaduje się o romansie narzeczonego, co ją bardzo przygnębia. Pewnego razu stojąc na peronie nasza bohaterka zostaje nakłoniona przez duchy z Organizacji Duchów-Samobójców do popełnienia samobójstwa. Mimo, iż nie planowała popełnić samobójstwa, po śmierci decyduje się na przyłączenie się do organizacji, planując jednocześnie zemstę na swoim narzeczonym. W organizacji poznaje Kantoratesa, Białą Twarz i Dietę.

Mam nadzieję, że wszystko nie wydaje się zbyt skomplikowane. 'Ghost In Love' zabiera nas do różnych światów.. czy też raczej wymiarów.. Z jednej strony mamy normalny świat, który wszyscy znamy, a z drugiej świat duchów. Skąd się wziął świat duchów? Ludzie którzy umierają idą do Piekła lub do Nieba a ci którzy popełnili samobójstwo zostają na Ziemi ale w innym wymiarze (jeśli mogę to tak określić). Jeśli zostaną w tym wymiarze zbyt długo utracą wspomnienia i staną się błąkającymi się duszami.

Aby powstrzymać ten proces, w chwili śmierci danej osoby przybywają Posłańcy (którzy zabierają duszę ze sobą) lub pojawiają się Przedstawiciele Organizacji Duchów-Samobójców aby nakłonić ducha do wstąpienia do Organizacji (będąc w Organizacji duchy zostają na Ziemi, zachowują wspomnienia oraz mogą "działać" w świecie ludzi żywych - co wielu wykorzystuje jako szansę na zemstę).

Gorąco polecam ten film !!


ODPOWIEDZ