[2006] Sunflower

filmy z Korei
Awatar użytkownika
teck
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

[2006] Sunflower

Postautor: teck » 23 mar 2007

Sunflower (2006) - 해바라기 - Haebaragi

Obrazek

Plakaty: Spoiler! Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Reżyser: Seok-beom Kang
Scenariusz: Seok-beom Kang, Min-ho Song
Dramat / Akcja / Gangsterski

Obsada:

Kim Rae-won (김래원)
Obrazek
ur. 1981/03/19

Kim Hae-sook (김해숙)
Obrazek
ur. 1955/12/30

Heo I-jae (허이재)
Obrazek
ur. 1987/02/19

Opis:
Tae-sik po 10 latach opuszcza więzienie na które został skazany za zabicie Choi Dopila. W więzieniu od pewnej kobiety dostał mały notesik w którym zapisał swoje życiowe postanowienia, takie jak: „Już nigdy nie będę pił”, „Już nigdy nie będę się bił” czy też „Już nigdy nie będę płakał”. Tae-sik po powrocie do swojego rodzinnego miasta próbuje zacząć nowe dobre życie. Dostaje prace i zbiera pieniądze na usunięcie tatuażu zajmującego mu całe ciało. Zamieszkał u kobiety nazywanej „Słonecznikową Damą” i wszystko układało się dobrze dopóki gangsterzy nie zaczęli zmuszać kobietę do sprzedania im swojej restauracji by na jej miejscu mogło powstać duże centrum handlowe… Przez nich Tae-sik musiał zerwać wszystkie swoje najważniejsze postanowienia.

Zdjęcia z filmu:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Trailer, Music Video, Zdjęcia z planu

Moje zdanie:
Uważam ten film za jeden z najlepszych Koreańskich filmów jakie widziałem w życiu.
Polecam go każdemu kto lubi Dramaty jak i kino Akcji.

Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 23 mar 2007

Bardzo dobry film. Szczerze mówiąc po obejrzeniu trailera spodziewałem się, że to będzie bardziej film akcji,a okazało się, że to pełnokrwisty dramat. Jednak nie uznaję tego za minus.Dla mnie jest to film na jeden raz. Mimo to polecam, bo naprawdę warto go obejrzeć.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 24 mar 2007

Ach, więc to głównie dramat ?? A tak liczyłam, że produkcja będzie podobna do kapitalnego Pana Sokratesa T_T Cóż, może to i dobrze, po co kopiować coś co już było...
Awatar użytkownika
teck
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: teck » 24 mar 2007

Mister Socrates rzeczywiście był kapitalny no ale też zupełnie inny, tak czy inaczej daje wam Mister Socrates

Wróć do „K-movie”