[2006] My Wife is a Gangster III

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

[2006] My Wife is a Gangster III

Postautor: Shina » 02 kwie 2007

Obrazek

Obejrzalam ten film i powiem ze nawet bardzo fajny. Mimo iz nie jest on zadna kontynuacja a czyms zupelnie innym to bardzo mi sie spodobal :)

Orginalny tytuł: 조폭 마누라 3
English Title : My Wife is a Gangster 3
Kraj: Hong-Kong / Korea
Director: CHO Jin-Gyu - 조진규
Obsada: HSU Chi - 舒淇
YU Hyeong-Yeong - 유현영
OH Ji-Ho - 오지호
LEE Beom-Su - 이범수
LEE Ki-Yong - 이기용
TI Lung - 狄龍
Ken LO Hui Kwong
JO Hee-Bong - 조희봉
CHOI Ryeong - 최령
CHOI Min-Su - 최민수

Poł Chinka Poł Koreanka Aryong (Shu Qi) zostaje wyslana do Korei Poludniowej przez swojego ojca lidera triady.W Korei Aryoung poznajde sympatycznego gangstera Ki Chula , ktory stara sie ja uchronic przez roznymi osobnikami. Po pewnym czasie zauwaza on ze ta zas dzieczyna potrafi wiecej niz by kto kolwiek pomyslal.

W tej chwili mozecie obejrzec Previewa :D

Trailer

Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 02 kwie 2007

Shu Qi - bardzo lubię tę aktorkę.. ale z tego filmu to już się istny 'klan' zaczyna robić :D
ileż razy można odgrzewać ten sam kotlet? :roll:
Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 03 kwie 2007

Ta część właściwie nie ma nic wspólnego z poprzednimi poza samym zamysłem o kobiecie gangsterze, ale film jest naprawdę fajny. Już dawno się tak nie uśmiałem na żadnej nowej koreańskiej komedii jak na MWIAG3. Po prostu co chwile wybuchałem śmiechem. Akcja w samochodzie mnie rozwaliła :P Myślałem, że Shu Qi nie będzie pasowała do tej roli (głównie dlatego, bo w moim mniemaniu jest bardzo ładna ^_^) ale się myliłem. Generalnie jest to jedna z najlepszych koreańskich komedii jakie ostatnio oglądałem. Polecam :)
Awatar użytkownika
gregory666
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: gregory666 » 13 kwie 2007

potwierdzam scena w samochodzie jest the best
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 23 lip 2008

Przyszła kolej na 3 część. Nie ma ona nic wspólnego z dwiema poprzednimi, ale to chyba lepiej, bo nie wiem, co by mogli wymyślić, gdyby kontynuowali tamta historię - myślę, ze to byłaby klęska, a tak wyszła całkiem przyjemna komedia, która może rozśmieszyć i rozluźnić. :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 14 mar 2009

jestem świeżo po filmie - całe szczęście,że nie jest to kontynuacja poprzednich części, ponieważ umarłabym z nudów. Trzecia część jest całkiem dynamiczna, humorystyczna i wprowadza troszkę świeżości. Główna dwójka - małomówna i zabójczo piękna córka Triady i ciepły, ciapciakowaty członek mafii sprawiają iż jest na czym oczko zawiesić. Bardzo podobał mi się motyw wprowadzenia tłumaczki, która mimo iż wszystko doskonale rozumiała tłumaczyła na opak a mioże inaczej...tłumaczyła tak by nie było z tego draki,,,a potem poniosła ją wyobraźnia. Pojawia się także wątek romantyczny...może i nie wszyscy są zwolennikami romansu w filmie, ale jakoś poprzednie części ucierpiały w moich oczach przez jego brak. Dlatego duży plus za wątek miłosny w tym filmie, bo naprawdę nie zawadzał a wręcz przeciwnie ubarwiał film:) Polecam gorąco na sobotnie popołudnie w sam raz:)

Wróć do „K-movie”