[2006] February 29

filmy z Korei
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2006] February 29

Postautor: allia » 08 kwie 2007

February 29 - 4 Horror Tales (2006)
2월 29일 - 어느날 갑자기 첫번째 이야기
(2 Wol 29 Il - Eo-neun-nal Kab-ja-gi Cheot-beon-jjae I-ya-gi)

Obrazek

gatunek: thriller, horror
rok: 2006
reżyseria: Jeong Jong-hoon (정종훈)
występują:
Park Eun-hye (박은혜)
Im Ho (임호)
Lee Myeong-jin (이명진)
Im Hyeon-kyeong (임현경)

~ * ~ * ~ * ~

February 29 to film grozy przedstawiający historię Ji-yeon - młodej dziewczyny pracującej w kasie przy autostradzie.
Pewnej nocy do jej "okienka" podjeżdża tajemniczy czarny samochód, kierowca zaś wręcza dziewczynie zakrwawiony bilet i odjeżdża;
okazuje się, że tej samej nocy zginął jeden z pracowników obsługujących kasy przy autostradzie.
Przerażenie Ji-yeon dodatkowo zwiększa pewna historia, którą opowiedziała jej koleżanka z pracy. Otóż 12 lat wcześniej w tym miejscu miał miejsce wypadek - furgonetka przewożąca więźniów stanęła w płomieniach, wszyscy zginęli na miejscu, lecz nigdy nie odnaleziono kilku ciał. Ponoć co 4 lata, dokładnie 29 lutego, na autostradzie popełniane jest jakieś morderstwo.....

~ * ~ * ~ * ~

ObrazekObrazek

~ * ~ * ~ * ~

Od siebie mogę dodać, że jest to raczej pozycja dla fanów kina grozy. Niczego nowatorskiego w tym filmie raczej nie znajdziemy ale jeśli ktoś ma akurat ochotę się trochę przestraszyć, a nic lepszego akurat nie ma pod ręką to nawet polecam :)

Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 08 kwie 2007

shiba pisze:Jest to najgorsza pożycia 4 Horror Tales najlpesza jest Diary

dla mnie chyba najgorszą był Forbidden Floor.. ileż można znosić klonów Sadako i jej podobnych :?
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 09 kwie 2007

lubię azjatyckie kino grozy tyle, że dość mam już trupio-bladych panienek z długimi czarnymi włosami przesłaniającymi twarz :P
nie bawią mnie kolejne wcielenia sadako dlatego wolę coś w stylu Spider Forest... :)
Awatar użytkownika
gregory666
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: gregory666 » 09 kwie 2007

z 4 horrorow tej serri jeszcze tego nie widzialem ale jak dorwe w swoje rece niedlugo to ocenie
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 09 kwie 2007

wlasnie obejrzalam o wow nawet fajne troche przerazajace :D a koniec zaskakujacy

Wróć do „K-movie”