[2006] Almost Love

filmy z Korei
Awatar użytkownika
gregory666
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

[2006] Almost Love

Postautor: gregory666 » 16 kwie 2007

Obrazek

produkcja: Korea Południowa
gatunek: Melodramat , Komedia rom.

data premiery: 2006-03-23 (Świat)
czas trwania: 116

Kwon Sang-woo i Kim Ha-neul graja parę przyjaciół, którzy dorastali razem w tej samej dzielnicy. Przyjaciele nigdy nie myśleli, że może łączyć ich coś więcej niż przyjaźć. Jednek zmienili zdanie kiedy zaczęli umawiać się na randki. Film to opowieść o przygodach, jakie mogą spotkać każdego z nas.

http://www.awoongdawoong.co.kr/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

RMVB do pobrania: http://zionteam.org/details.php?id=3007

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 cze 2007

Dlaczego nie ma żadnych komentarzy, co?! Uwielbiam tą parę aktorów!! Cudnie ze sobą razem grają i pasują do siebie. Filmik jest zrobiony na bazie popularnego filmu z 2003 (także z ich udziałem) "My Tutor Friend" no i jakoś blado przy nim wypada! Nie jest zły, ale nie jest dobry. Szkoda, że na końcu poszedł trochę (a nawet bardzo) w stronę melodramatu. Dla mnie 7/10:D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
zly
Co to jest dorama? o_O

Postautor: zly » 04 lip 2007

My Tutor Friend był nierówny ale mimo wszystko lepszy od tego.
Ten mnie męczył w czasie oglądania.Ocena 5/10

Szkoda bo bardzo lubię tę aktorkę.Ale zdecydowanie najbardziej polecam z nią Too Beautiful to Lie.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 07 lip 2007

Też lubię tę aktorkę!:) Jest świetna i film Too Beautiful to Lie obejrzałem i stwierdzam, że był dobry, ale gorszy od My Tutor Friend;)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 lut 2010

A mi sie wydawał bardzo sympatyczny i musze przyznać że do mniej więcej godziny 20 to mi sie zdarzyło nie raz nie dwa wybuchnąć głośnym śmiechem :D
Dopiero w połowie potem, jak zaczęły sie te melodramaty, poziom trochę spadł, niemniej główna para cudna. Aż zatrzymałam żeby spojrzeć kto to, bo wiedziałam, że skądś ich kojarzę, a tu oboje grali w MTF :) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ich razem sparują.

Ja polecam, akcje są niezłe momentami, nie jest może lepszy od MTF ale myślę że niewiele gorszy :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-movie”