[2007] I'm a Cyborg, But That's OK

filmy z Korei
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [2007] I'm a Cyborg, But That's OK

Postautor: Cherry » 28 mar 2011

zwlekałam długo ale w końcu obejrzałam.
muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona - czyli baardzo mis ię podobało ^^
jakoś tak zawsze ten plakat mnie odstraszał i naprowadzał na całkiem inną historię a tu mamy psychiatryk... czyli moje klimaty :D heh nie no żartuję, ale mam jakąś słabość do szaleńców :P (btw moja praca maturalna jest na temat szaleństwa xD )

plus już za sam fakt, że akcja rozgrywa się w psychiatryku.
wszystkie postacie są bardzo wyraziste i ciekawe. trudno się dziwić czemu dziewczyna myśli że jest cyborgiem - jej cała rodzina ma nie po kolei w głowie xD
ogólnie bardzo przyjemnie mi się oglądało, ale jakiś szczególnie zapadający w pamięć nie był.
moja ocena to 8/10 ;)

Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

Re: [2007] I'm a Cyborg, But That's OK

Postautor: inkama » 13 kwie 2011

Uwielbiam ten film, na prawdę jest jednym z moich ulubionych. To dokładnie taki klimat i rodzaj humoru jaki lubię.
Rain był cudny, a jego jodłowanie chyba ustawię sobie jako dzwonek. Oglądałam na festiwalu a teraz mam i u siebie, co prawda wersję VCD ale i tak fajna i przynajmniej niedroga. Miałam nadzieję, że może Gutek film wyda u nas, ale nawet jeśli tak się kiedyś stanie to trzeba by poczekać. Mam ich wersję Trylogii zemsty i męczę nią mojego tatę aktualnie^^
Wracając do Cyborga to film mnie naprawdę urzekł. Tak jak Cherry też lubię historie z psychiatryka, a zwłaszcza te z humorem. Choć film, właśnie przez tak niewinnych bohaterów i ten rodzaj humoru, tak na prawdę zostawiał taki gorzki posmak. Cieszę się że zobaczyłam go na dużym ekranie, bo na prawdę było warto.

Wróć do „K-movie”