[2004] Feathers in the Wind

filmy z Korei
Awatar użytkownika
gregory666
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

[2004] Feathers in the Wind

Postautor: gregory666 » 03 maja 2007

Obrazek

produkcja: Korea Południowa
gatunek: Melodramat
data premiery: 2004-10-22 (Świat)
reżyseria Il-gon Song
scenariusz Il-gon Song , Gi-hyeon Han
zdjęcia Park Yeong-jun
muzyka Min-hwa Yun
czas trwania: 73

Obsada:

Jo Seong-Ha
So-yeon Lee: So-yeon

Opis:

Pewien mężczyzna odwiedza motel na małej wyspie. Dziesięć lat temu obiecano mu spotkać tu miłość swojego życia. Czekając na jej przyjazd poznaje wyspę i zaprzyjaźnia się z właścielką motelu.

nadspodziewanie dobry
wcześniejszy film studenta Łudzikej filmówki "Flower Island" średnio wpadł w moje gusta, może dla tego ze był pro feministyczny ^^. Natomiast GIT miło mnie zaskoczył, film klasuje sie w nurcie "naturalnych wolnych opowieści", plus za to że nie jest za długi, mimo powolnej akcji ani trochę nie nuży, co wcale nie jest takie proste do osiągnięcia w tym rodzaju filmu. Nie ma tu popisów aktorstwa, nie ma wielkich emocji, nie ma wyrafinowanej formy, nie ma końca, wszystko jest podporządkowane naturalności.

Awatar użytkownika
Wolin
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Wolin » 20 maja 2007

Bardzo dobry film. Prawie wszystko mi się w nim podobało. No i ma świetne zakończenie. 9/10 :)
Awatar użytkownika
sujini
Co to jest dorama? o_O

Postautor: sujini » 12 kwie 2010

Oglądałam ten film bardzo dawno temu, ale pamiętam, że strasznie podobała mi się w nim muzyka i spokój płynący z ekranu.

Wróć do „K-movie”