Gangster rock (2010)

filmy z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Gangster rock (2010)

Postautor: Azzel » 19 paź 2010

Gangster rock (Hun Hun Tian Tuan)

Obrazek

Reżyser: Chie Jen-Hao
Premiera: 22 kwiecień 2010
Gatunek: komedia-kryminalno-muzyczna xD
Produkcja: Tajwan
Czas trwania: 104min

Obsada:

Leon Jay Williams
Van Fan
Zhou Chuchu
Hsiu Chieh-Kai
Yung Cheung
Huang Tzu-Chiao
Ivy Hsu

trailer

opis:
Młody gangster (Van Fan) idzie do wytwórni muzycznej odebrać dług. Na miejscu okazuje się, że właściciel uciekł, zostawiając jego kapelę rockową nad przepaścią. Jedynym wyjściem dla gangstera jest przejęcie wytwórni. Przekonuje się jednak, że świat przemysłu rozrywkowego jest bardziej skomplikowany niż świat gangów.
źródło: Filmweb

Ode mnie:
Taki sobie przeciętny film jak ktoś ma ochotę obejrzeć coś odmóżdżającego. Miałam wrażenie jakbym oglądała jakiś amerykański film. Gangster, ledwo wiążąca koniec z końcem kapela i zdradzający ich kumpel, a! no i tragiczna przeszłość. Tak jakby to wszystko już gdzieś było. Plus filmu to nawet panowie - jakoś tak miło się na nich patrzyło, mimo że to też nie piękności;p Nie wiem czemu ale jakoś tak pozytywnie kojarzy mi się główna dwójka. Wątek miłosny niby miał jakieś znaczenie, ale został potraktowany po macoszemu więc właściwie się cieszę, bo tylko by mnie to drażniło. No i całkiem przyjemna muzyczka.
Moje maksimum to 6/10. Wyjątkowo mnie nie drażniła sztampowość tego filmu. Jedynie szkoda, że tak nowy film, a tak mało oryginalny...

Obrazek

Wróć do „C-movie”